Rebel Inc.
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Rebel Inc. To strategiczna zabawka z politycznym odcieniem, w której trzeba będzie rządzić państwem, walczyć z rebelią, przeciwstawiać się zdobyciu władzy.

Trudno jest poprowadzić region lub kraj, zwłaszcza jeśli ostatnio zakończyły się działania wojenne. Sytuacja wydaje się być spokojniejsza, jednak nastroje wśród mieszkańców są inne, inne kraje sponsorują buntowników i rebeliantów. Istnieje wiele tematów do omówienia, dlatego na samym początku włączono tryb treningowy, w którym gracze są krótko pokazani w większości obszarów wpływów rządu.

I od razu proponuje się wybór segmentów do zamawiania z najwyższym priorytetem (pieniądze na rozwój są zapewnione). Z dostępnych obszarów mieszkalnych, dróg, edukacji, rolnictwa, medycyny i ogólnej infrastruktury. Przy dobrym tempie rozwoju staje się korupcją. To zadanie w świecie gry rozwiązuje się łatwo: albo przez uczciwość, albo przez dobre nastawienie wpływowych ludzi do władcy.

Jeśli dochodzi do pogarszania się gangów, nadszedł czas, aby zmobilizować armię z miejscowej ludności i pokazać, po której stronie jest prawda. Ale ofiary i straty doprowadzą do zmiany nastrojów wśród mieszkańców, które przychodzą do władcy. Chociaż dowolna działalność będzie miała zarówno pozytywne wyniki, jak i "punkty zwisania". Będziemy musieli wybrać strategię i poradzić sobie z konsekwencjami jej wdrożenia.

Charakterystyczne cechy zabawek:

  • realistyczne scenariusze;
  • kilka rodzajów złożoności rozgrywki;
  • wiele sposobów rozwiązywania sytuacji;
  • umiejętność wyboru modelu zachowania, brak wyraźnej granicy między dobrem a złem.

Możesz stać się zgodnym władcą, szukać kompromisów, wydawać minimalne środki budżetowe i starać się, aby życie mieszkańców było wygodne. Ale takie działania doprowadzą do utraty oceny. Dyktatura i próba podbicia wszystkich wokół pomogą zdobyć więcej punktów, ale nie wiadomo, jak długo ludzie będą tolerować taką regułę. Możesz zagwarantować jedno: bogata fabuła, pięknie narysowana grafika i dobra animacja z pewnością zadowolą fanów tego gatunku.


Reklama

Pobierz Rebel Inc. 1.6.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
New Campaign Mode: Get ready to conduct large-scale operations across multiple regions to bring peace to an entire country. Develop unique tactics and manage resources in a persistent world with all new map features and overcome radically different strategic challenges.

Adaptive Insurgency and Powerful Tactics: Insurgents will learn devastating new abilities to challenge you! Take the fight to them with your new tactics.

1.6.1 Fixed rebel fleeing issue.
informacje ogólne
wersja 1.6.1 (713433)
Data umieszczenia 2021-02-08 22:09
rozmiar 35.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/24 11:03
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |