Blokuj zagadki
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Block Puzzles to zestaw wielokolorowych puzzli w formacie Tetris dla twojego androida, w którym praca jest prowadzona z polami i elementami o różnych kształtach, ale zasady pozostają identyczne.

Dodawanie gładkich linii kostek / prostych / zygzaków i innych rzeczy jest typowym zadaniem dla fanów Tetris. W tej grze różnorodność polega na trybach, kształcie i wielkości obszarów do wypełnienia. W sumie 12 płyt (zgodnie ze stylem drewnianych puzzli) z jedną lub drugą opcją napełniania. Początkowo dostępne jest tylko kwadratowe pole z kostkami, po osiągnięciu pewnych osiągnięć możliwe będzie dotarcie do miejsc za pomocą sześciokątów i trójkątów.

Każde zadanie rozpoczyna się od demonstracji możliwości określenia najlepszej taktyki. Od dołu ekran wyświetla świeże bloki, które należy przeciągnąć na platformę, rozpoznając optymalną pozycję. Idealnie, wypełniona linia powinna tworzyć się od jednej do drugiej ściany (zniknie, uwalniając pole dla nowych elementów). Proste linie można wypełnić pionowo, poziomo, po przekątnej, w zależności od trybu i kształtów.

Ważne jest, aby zastosować wszystkie elementy proponowane w dolnej części ekranu, aby uzyskać dostęp do następujących elementów. Jeśli strona nie zainstaluje przynajmniej jednej liczby - proces gry się kończy.

Zalety zabawek:

  • wizualnie przyjemne drewniane miejsca;
  • tryby z elementami różnych form;
  • narysowana grafika z animacją low-key;
  • intuicyjna kontrola;
  • Wiele sposobów na rozwiązanie każdej zagadki.

Podczas umieszczania figur w lokalizacji użytkownik uzyskuje punkty, które umożliwiają otwieranie bardziej złożonych typów witryn. Gra wymaga logicznego myślenia i dobrej taktyki. Wyświetlanie kilku cyfr u dołu ekranu pozwala od razu myśleć o działaniach o trzy kroki do przodu. Najważniejsze, aby zrozumieć, jak wypełnić i zlikwidować pewne linie, aby oczyścić pole dla nowych manewrów. Koneserzy gatunku pokochają warunki i zakres rozwiązań problemów.


Reklama

Pobierz Blokuj zagadki 1.2.19 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Minor Changes
informacje ogólne
wersja 1.2.19 (103)
Data umieszczenia 2021-02-06 21:25
rozmiar 11 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/05 10:51
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |