Snow Kids: Snow Game Arcade!
0 (0)

Snow Kids: Snow Game Arcade!

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Snow Kids Gra: Snow Game Arcade! - kolorowa zręcznościowa gra na androida o pingwinie, który uwielbia podróżować do psotnych melodii muzycznych i umiejętnie omija przeszkody. Wszystko jest zaimplementowane jako platformówka, ozdobiona klasyczną wersją z pikselami, więc jest to typowa sytuacja.

Daj sobie zimową przygodę o każdej porze roku. Podczas spaceru po zaśnieżonych miejscach postać nieustannie porusza się do przodu, biegnie, skacze, skacze i wspina się. Ważne jest, aby ominąć wszystkich wrogów, którzy regularnie pojawiają się po drodze. Możesz także rzucić w nich śnieżkami - nieszkodliwą bronią, która tymczasowo zamraża wroga. Po przywróceniu poprzedniego stanu będzie kontynuował swoją działalność i nie będzie rozpraszany przez głównego bohatera. Jeśli kopniesz zamarzniętego, zniszczy wszystkie stwory przed tobą, które są widoczne w miejscu podczas kopnięcia.

Liczba brył śniegu nie jest ograniczona, jednak zbyt częste rzuty prowadzą do pracy z małymi kępami śniegu, które odlatują w momencie kontaktu z czymś. Jeśli użyjesz śnieżek trochę mniej, pingwin będzie miał wystarczająco dużo czasu, aby rzucić bardziej obszerne i pełne kępy. Przeciwnicy zwykle poruszają się lub biegną z boku na bok. Nawet na drodze należy unikać kulek ognia, które rzucają niektóre rośliny. Czasami pojawiają się poprzeczki, należy je starannie unikać, aby nie stracić części swojego zdrowia.

Waluty wewnętrzne i reklamy do obejrzenia pozwalają zaoszczędzić chwilę gry. Odbywa się to za pomocą kolumny z dzwonkiem, którą czasami mija pingwin.

Zalety zabawek:

  • ciekawe lokalizacje projektowe;
  • grafika w formacie "retro";
  • duża liczba poziomów o różnym stopniu trudności;
  • łatwość zarządzania;
  • fascynujący proces przekazywania poziomów.

Podobieństwo rozgrywki z Mario, fabuła jest inna, ale metoda przekazywania poziomów jest taka sama jak zasada kontroli. Para lewych przycisków odpowiada za poruszanie się w prawo / w lewo, za pomocą odpowiednich przycisków, aby wykonać pojedyncze i podwójne skoki, a także rzuca śnieżkami. Atmosfera zimowych spacerów i umiejętność obrony siebie przed przeciwnikami śnieżkami wywołują pozytywny nastrój.


Reklama

Pobierz Snow Kids: Snow Game Arcade! 1.0.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Fixed back button behaviour
- Fixed portrait mode issue after relaunch
- Added Android adaptive icon
- Improved stability
- Added localization for Japanese and Korean
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (1000008)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:38
rozmiar 16.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje NEUTRONIZED na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/09 10:44
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |