Catch the Candy: Zremasterowane
0 (0)

Catch the Candy: Zremasterowane

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Główną ideą gry Catch the Candy: Remastered jest to, że główny bohater jest szaleńczo zakochany w cukierku, a przy pomocy gracza zrobi różne sztuczki, aby cukierek był blisko. Istnieją dwie opcje: albo spróbuj zdobyć przekąskę z macką, albo spraw, by spadła w odpowiednie miejsce i bądź blisko. Sterowanie odbywa się za pomocą prostego dotyku, wystarczy wskazać, w którym kierunku lepiej jest kierować mackę. Trudność w ograniczeniu długości macek, aby dotrzeć zbyt daleko, nie zadziała. Ale możesz trzymać się punktu pośredniego, ruszać się, a następnie ponownie spróbować zdobyć okrągłą nagrodę.

Kudłaty charakter ma tylko jedną mackę, odpycha niektóre rodzaje powierzchni (to pomoże rozwiązać kilka zagadek). Macka może także przypadkowo rozbić coś, a nawet strzelić z kuli armatniej. Złożoność poziomów stopniowo wzrasta, z czasem będziesz musiał wykazać dobrą reakcję i zwinność ruchów. Niuans nie jest ograniczeniem czasowym, ale możliwością wykonania tylko jednego ruchu. Usunięcie macki na czas jest nie mniej ważne niż właściwe jej uwolnienie.

Charakterystyczne cechy arkady:

  • 77 fajnych poziomów;
  • dobra fizyka;
  • ciekawie wykonana mechanika;
  • dyskretny dźwięk;
  • różne lokalizacje z działką.

Jeśli przeanalizujemy inne projekty dewelopera HeroCraft Ltd., grafika i animacja okazały się bardzo proste, nawet banalne. Być może tutaj nacisk kładzie się na prostotę zarządzania i nie trywialność samych zadań. Czasami łamigłówka na następnym poziomie zajmuje dużo czasu, aby zrozumieć, które algorytmy można rozwiązać. Ogólne wrażenie zabawki jest pozytywne, z rolą zabójcy czasu, doskonale się radzi.

Kudłaty postacie wielkości nieco większej niż proponowane cukierki sprawiają, że ciągle się uśmiechają. Wiele momentów w tym zestawie zagadek można zrobić lepiej, ale tutaj zebrano wszystkie 6 poprzednich wersji, co pozwala na kompletne ukończenie gry bez dodatkowych problemów z pobieraniem części.


Reklama

Pobierz Catch the Candy: Zremasterowane 1.0.39 dla LG V34

Nowości w tej wersji
We optimized the game performance and speed. Enjoy the game!
informacje ogólne
wersja 1.0.39 (10039)
Data umieszczenia 2021-02-18 16:31
rozmiar 85.82 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/16 08:36
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |