Biegnący rycerz
0 (0)

Biegnący rycerz

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Running Knight to gra zręcznościowa dla Androida, w której żyłach krew oczywiście nie płynie, ale wciąż jest jakaś mieszanka, najprawdopodobniej z typowej platformy z przeszkodami i biegaczem, jednak możesz ją nazwać biegaczem poziomym, to tylko gra została podzielona na poziomy , co oznacza, że ​​nie będzie działać w ten sposób. Tutaj jednak porozmawiamy o średniowieczu.

Przygotowaliśmy grę w studio DO GLOBAL GAMES i, jak się okazało, nie są jedynymi na ich koncie, tylko w przypadku popularnych projektów nie jest ona w zasadzie bogata, znaleźliśmy tylko jedną grę, która może przejść do upragnionego miliona - Sparkman, a następnie ... jest podejrzenia, że ​​ta istota niewiele osób wie, a na pewno wiele zapomniało. Ale nasz nowy produkt wygląda na bardziej zapadający w pamięć i obiecujący, dlatego warto na niego zwrócić uwagę.


Jak już pisaliśmy, będzie to okres średniowiecza, a tym razem jest bardzo kontrowersyjny, z jednej strony jest otoczony wieloma legendami i opowieściami, ludzkość dokonała wielu odkryć i zdecydowanie zrobiła wiele kroków do przodu, ale mimo to w tym czasie było mniej przyjemnie rzeczy, na przykład rozrywkowe okrutni królowie, w których weźmiesz udział. Rozrywka polega na obserwowaniu, w jaki sposób przechodzisz poziom po poziomie, z których każdy jest złożonym torem przeszkód, jakimkolwiek błędem, który doprowadzi do śmierci postaci i konieczności rozpoczęcia poziomu od nowa, dopóki nie przejdziesz ...


Cechy gry:

  • Fajna i bardzo pozytywna rozgrywka
  • Prosta kontrola, która pokrywa wszystkie potrzeby
  • Twórcy obiecują ponad 150 pułapek ...
  • A jeśli weźmiesz pod uwagę ich kombinacje i zachowanie, liczba ta wynosi już ponad 1000
  • Brak typowych przeszkód, wszystko inne i złożone

Wady gry:

  • Jak większość darmowych projektów - reklama i zakupy.

Konkluzja: gra Running Knight to pozytywny projekt dla tych, którzy kochają wysoką złożoność i mieszankę biegacza z platformówką, która ogólnie charakteryzuje grę jako jeden z przedstawicieli bardzo powszechnego gatunku.


Reklama

Biegnący rycerz dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/21 10:53
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |