Zespół Turbo
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Turbo Team jest uznawana za przygodę, co ogólnie można potwierdzić w części fabuły, ale w rzeczywistości wygląda bardziej jak rodzaj gry o zarządzaniu, co jest dość rzadkie, zwłaszcza w proponowanym formacie, gra wydawała nam się bardzo interesująca.

Przygotowaliśmy go w studio Deus Craft, z uwagi na to, że istnieje kilka innych projektów, z których kilka najbardziej interesujących nie zostało jeszcze opublikowanych i znajduje się na etapie testowania, a tylko jeden z nich został znaleziony wśród popularnych, o nazwie WingSuit VR, a liczba jego pobrań może być skorelowana z chwilowym boomem na VR i brakiem projektów, które spełniają popyt. Niemniej jednak ta gra wyróżnia się nieco na tle tego, co się dzieje.


Rozgrywka w grze otrzymała niezwykłe i bardzo zróżnicowane, obejmuje kilka miejsc, które można połączyć tylko przez to, że są to tereny rekreacyjne dla turystów i innych wczasowiczów, którzy decydują się na relaks i świetnie się bawią, w którym im pomożesz.

Twój zespół składa się tylko z trzech uczestników - Moniki, Teda i Louisa, tylko Louis jest szopem, więc nie oczekuj od niego zbyt dużej pomocy. Monica w większości przypadków pełni rolę administratora, ale Ted będzie musiał uruchomić i wykonać główną pracę, więc to ty będziesz go kontrolować. Szop tak na meble;)

Znajdziesz tu kino w Ameryce, park rozrywki w Chinach, planetarium w kole podbiegunowym, a nawet ośrodek narciarski w malowniczych Alpach. Wszystkie lokalizacje będą miały różne zadania i rzeczy do pracy, ale wszędzie będziesz próbował dla dobra odwiedzających, a to jest wiele zmartwień, więc nie będziesz się nudzić. Dodaj zainteresowanie i pozytywny design i fabułę, które pomogą lepiej poznać bohaterów.


Cechy gry:

  • Różne lokalizacje, z których każda oferuje inną rozrywkę.
  • Śledź zamówienia gości i zbieraj punkty
  • Pobierz zarządzanie czasem
  • Użyj dopłat, które pomagają w trudnych czasach.
  • Brak reklam, prawdziwa bajka!

Wady gry:

  • Jeśli minimalne zakupy, dla leniwych
  • Gra jest dość krótka, czeka na kontynuację ...

Konkluzja: gra Turbo Team to ciekawy projekt, który otrzymał dobre recenzje od pierwszych graczy, jednak istnieją podejrzenia, że ​​jeśli nie zyska popularności, nie będziesz mógł się doczekać kontynuacji ...


Reklama

Zespół Turbo dla LG V34

Wszystkie aplikacje DeusCraft na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/22 10:31
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |