Dobry pirat
0 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Good Pirate to imponująca zabawka, w której musisz walczyć na morzu i pomścić piratów utoniętych w głębinach morskich. Silna flota pomoże osiągnąć cel, więc przygotuj się na poszukiwanie skarbów, poszukaj skarbów i wielu innych znanych działań tych facetów.

Nawet dobrzy piraci mają złe czasy. Statki innych piratów są zatopione, straszny potwór narzuca własne zasady na morze. Nadszedł czas, aby pomścić naszych bliźnich i zaangażować się w zacięte walki na wodzie. Podróżowanie po różnych morzach zapowiada się ekscytująco. Z biegiem czasu pojawi się doświadczenie i siła do kompilacji nowej floty.


Buduj nowe żaglowce i regularnie pompuj je, aby zmaksymalizować ich możliwości. Musisz także zadbać o dobrą załogę, która zapewni wsparcie w każdej sytuacji.

Programista Zzoo upewnił się, że zarządzanie rozgrywką jest łatwe i wygodne. Wszystko przechodzi dynamicznie, bez nudnych przerw. Wystarczy tylko zakończyć jedną bitwę, gdy pojawią się natychmiast nowi rywale. W tej morskiej podróży musisz stale utrzymywać siłę i energię swojego zespołu, być w dobrej formie. Duża liczba wydarzeń dodaje adrenaliny i pogrąża się całkowicie w grze, bez potrzeby rozpraszania się przez czynniki zewnętrzne.

Charakterystyczne cechy gry:

  • łatwa i przejrzysta kontrola;
  • niezwykły format bitew morskich;
  • ciekawe miejsca, ponad 200 wysp;
  • szerokie możliwości pompowania załóg;
  • budowanie floty z indywidualnymi cechami.

Kolorowa grafika, miejsca z wieloma wyspami i niezwykła fabuła gwarantują fascynującą rozgrywkę. Budując strategię działania, należy wziąć pod uwagę częste zmiany warunków pogodowych. Warunki klimatyczne nie zawsze są wygodne dla naszej postaci, deszcz i wiatr dostosowują się do planów wszystkich uczestników akcji. Ale dla kogoś, kto pragnie zostać zwycięzcą i podbić morza, takie przeszkody są drobiazgami, które powodują chęć pójścia dalej i wzmocnienia się. Ta przygoda na wodzie jest warta uwagi każdego miłośnika gatunku.


Reklama

Pobierz Dobry pirat 1.16.1 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.16.1 (32)
Data umieszczenia 2019-07-23 16:09
rozmiar 67.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Wszystkie aplikacje 111% na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/23 15:01
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |