NyxQuest: Kindred Spirits
0 (0)

NyxQuest: Kindred Spirits

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

NyxQuest: Kindred Spirits to platformówka dla Androida, która łączy wiele pozytywnych rzeczy, w tym elementy puzzli, co jest zawsze istotne, szczególnie na platformach mobilnych. Jednak największym zainteresowaniem dla nas jest fakt, skąd pochodzi ta gra, o której będziemy rozmawiać przed opowieścią o rozgrywce.

Najważniejszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że gra jest daleka od nowej, została wydana w odległym 2009 roku, a to ponad 10 lat temu! Jak można się domyślić, nie pojawił się on na Androidzie, który w tamtych latach ucierpiał w pierwszej wersji i trudno było nawet myśleć o takich grach, nie mówiąc już o wdrożeniu ich na telefony komórkowe o małej mocy z tamtych lat. Niemniej jednak gra pojawiła się na Nintendo Wii, nie szczyciła się żadną rekordową popularnością, ale mimo to została przeniesiona na inne konsole, a nawet na PC. Ale w miarę upływu czasu zapomnieli o grze, usuwając projekt na długi czas. Jednak 10 lat później wydawca o nazwie Over the Top Games zapamiętał grę, wyciągnął ją z tego pudełka i przeniesił do Androida, pokazując ją szerokiemu gronu odbiorców. Oto taka szczęśliwa historia;)

Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to pierwsza gra na ich koncie, ale już trzeci projekt, tylko nie jest tam szczególnie popularny, oczywiście jest dziwna platformówka Fancy Pants Adventures, która była w stanie zebrać ponad milion pobrań, ale to wszystko.


Rozgrywka w grze to platformówka, która jest rozmieszczona w środowisku 3D, a główną postacią jest Knicks, jest ona nie tylko przyjazna dla słynnego Ikara, ale także ma bliski związek z boskim panteonem, który był istotny w tamtych latach. Całe zadanie jest jasne - przejść przez wszystkie poziomy, w poszukiwaniu samego Ikara, a bogowie ci pomogą. Nie bez elementów puzzli, więc czasami musisz coś przenieść lub przemyśleć ponownie.


Cechy gry:

  • Piękna grafika i doskonała fizyka, zwłaszcza jeśli pamiętasz ile lat ma gra.
  • Elementy układanki sprawiają, że gra jest bardziej interesująca.
  • Starożytna mitologia grecka jest piękna, w dowolnej wersji
  • Użyj boskich mocy, aby rozwiązać swoje problemy.

Wady gry:

  • Reklama nie ominęła strony projektu
  • Pełna wersja gry będzie kosztować 2 $, co nie jest aż tak dużo, ale nadal ...


Konkluzja: gra NyxQuest: Kindred Spirits była zdecydowanie fajna 10 lat temu, wciąż jest fajna, ale nie wywołuje żadnej furory, widzieliśmy już wiele takich projektów. Nie zauważyliśmy szczególnie silnej kampanii reklamowej dla wydawcy, więc pozostaje mieć nadzieję, że publiczność gry będzie składać się z kilku fanów z przeszłości.


Reklama

Pobierz NyxQuest: Kindred Spirits 1.17 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Minor fixes.
informacje ogólne
wersja 1.17 (17)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:33
rozmiar 95.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/24 10:54
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |