Crystal Hearts World
0 (0)

Crystal Hearts World

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Crystal Hearts World to niesamowita gra fabularna dla Androida, w której można uczestniczyć w bitwach, korzystać z dodatkowych umiejętności, szukać świętego miecza, a wszystko po to, by jeszcze raz uratować światowy pokój, tym razem przede wszystkim ze zniszczenia wszechświata.

Twórca 8888PLAY oferuje zanurzenie się w grze karcianej z głębokim tłem. Kryształ przyczynił się do rozwoju cywilizacji, jednocześnie determinując zniszczenie Wszechświata. W okresie chaosu wojownicy Emila ze szczerą wiarą w lepszą przyszłość rozpoczynają swoją podróż, posiadając przerażającą moc. Ważną różnicą między projektem a innymi RPG jest możliwość uniknięcia niepożądanych ataków. Jest to jedno z narzędzi do przełamywania dalszej historii. Kolorowa fabuła z imponującymi efektami wizualnymi i koreańskim brzmieniem zadziwia nawet najbardziej zepsutych.

W lochach możesz znaleźć postacie o dobrym doświadczeniu i przydatnych umiejętnościach. Niektóre atakują jakościowo, inne nie mają sobie równych w sztuce obrony. Przemyśl dobrze taktykę i zdobądź atrybuty, aby rozwinąć swoich bohaterów, a następnie obróć fabułę na swoją korzyść i znajdź najważniejszy element - święty miecz. Jednostki mogą mieć różne prędkości ataku, krytyczny poziom uderzenia i inne wskaźniki, które umożliwiają utworzenie jednego lub innego planu działania. Ważne jest, aby być ostrożnym i zbliżać się do celu, pomimo przeszkód.

Charakterystyczne cechy strategii:

  • więcej niż sto znaków;
  • pompowanie każdej postaci w najmniejszy szczegół, możliwość zmiany wszystkiego, w tym wyglądu;
  • zapierające dech w piersiach zadania;
  • postacie o zdolnościach ofensywnych i defensywnych;
  • dostosowanie różnych parametrów w celu stworzenia unikalnej strategii działania.

Przed graczem możliwość podróżowania przez niebezpieczny i niesamowicie piękny świat z doskonałą grafiką i przyzwoitą animacją. Walka z potworami, poszukiwanie magicznych artefaktów, ochrona spokojnych bohaterów, unikanie wojowników, którzy nie rozumieją konsekwencji ich manewrów i wiele więcej czeka na Ciebie w tej grze. Jeśli niebezpieczeństwa i splątane intrygi wywołują przytłaczającą chęć pójścia w podróż - zapraszamy!


Reklama

Crystal Hearts World dla LG V34

Wszystkie aplikacje 8888PLAY na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/25 10:35
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |