Elemancer - Legend of Cards: kolekcjonerska gra karciana
0 (0)

Elemancer - Legend of Cards: kolekcjonerska gra karciana

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Elemancer - Legend of Cards: Kolekcjonerska gra karciana to strategia dla Androida, w której system walki jest zbudowany na kolekcjonowanych kartach, co nie jest już aktualnością dla współczesnych graczy, nawet dla tych, którzy są uzależnieni od gatunku na długo przed pojawieniem się smartfonów. W każdym razie w tym gatunku od dawna znany jest stały przywódca, którego imię Hearthstone, każdy fan gatunku zna tę grę, a nawet wielu innych ludzi, którzy są w jakiś sposób związani ze światem gry. W każdym razie, musisz sprawdzić, może nowość ma jakieś pomysły, które chcielibyśmy zobaczyć od tych, którzy zrobili najwyższy krok w tym łańcuchu żywnościowym?

Przygotowaliśmy grę w studio Evil Grog Games GmbH, z siedzibą w Niemczech, a stamtąd nie tak często pojawiają się gry, ale warto zauważyć, że jest to raczej produkt o wysokiej jakości.


Powiedzmy od razu, że zawodnik z tej gry się nie sprawdził ... Tak, w niektórych miejscach wydarzenia będą Ci się wydawać interesujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że rozgrywka jest realizowana w formacie podróży, w którym będziesz miał mapę i będziesz się nią poruszał, walcząc z tymi, którzy przychodzą przeciwnicy, ale to wszystko dalej ... Komponent wizualny jest bardzo podobny, ale oczywiście nie ma takiej różnorodności i oszałamiających rysunków, ta sama sytuacja z działaniem głosowym, za które przywódcy walczą z całej siły. Dziwne podejście - atakując stwora wroga, nie otrzymujesz automatycznie obrażeń od niego, co oczywiście otwiera wiele sztuczek taktycznych, które mogą pomóc i do pewnego stopnia uczynić ten proces dość dziwnym. Tak czy inaczej, są tu zasady i musisz się do nich przyzwyczaić, w każdym razie, jeśli zdecydujesz się przetestować grę dla siebie.


Cechy gry:

  • Przygody obejmują długą kampanię.
  • Rozwijaj swoje miasto
  • Graj w minigry i zarabiaj walutę gry
  • Kup zyski i nowe karty do kolekcji
  • Brak reklam, co jest bardzo miłe

Wady gry:

  • Bez zakupów w grze nie zrobiono tego, ale to jest esencja gatunku.

Konkluzja: jeśli nie znasz gatunku strategii kart, wtedy gra Elemancer - Legend of Cards: Kolekcjonerska gra karciana może Cię zainteresować, zanurzenie się w niej przez ignorancję będzie bardzo interesującym doświadczeniem, ale nie możesz jej porównać z liderami gatunku. ..


Reklama

Pobierz Elemancer - Legend of Cards: kolekcjonerska gra karciana 1.4.7 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- game optimization
- a fancy new app icon
informacje ogólne
wersja 1.4.7 (19078)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:33
rozmiar 14.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/27 08:00
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |