MineSweeper: Dungeon Warrior
0 (0)

MineSweeper: Dungeon Warrior

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

MineSweeper: Dungeon Warrior to ciekawa mieszanka łamigłówek i bajgla, w której musisz pokonać potwory, przesuwając się przez komórki z pewnymi liczbami, podejście z pewnością nie jest najbardziej standardowe, ale dlaczego nie?

Pod kontrolą gracza dostaje odważną postać i główne zadanie - aby pomóc mu przejść poziomy z przepadającym niszczeniem potworów i pułapek. Ruch jest wykonywany na płytkach, wskazując liczbę potworów w pobliżu. Chodzenie po kopalni wymaga szczególnej ostrożności (miny są ukryte pod potworami). Możesz walczyć ze złymi duchami za pomocą miecza lub magii. Z każdą strategią wcześniej przewidującą, że gra nie będzie działać, twórcy projektu zajęli się losowymi mapami i wyjątkowymi wydarzeniami.

Ale styl zachowania można nadal wybrać. Gracz jest dostępny bohaterów wielu zawodów, przedstawiciel każdego rodzaju działalności ma indywidualny zestaw umiejętności i możliwości. Oprócz doświadczenia podczas przechodzenia przez karty, postać otrzymuje przyjemne bonusy, które będą przydatne później. W ciemnych lochach czają się dziwne i czasem zabawne potwory, gotowe do walki i udowodnienia swojej wyższości wobec nieproszonego gościa z jasnego świata.

Charakterystyczne cechy gry:

  • umiejętność wyboru postaci różnych zawodów;
  • kilka klas, dla każdej własnej rozgrywki;
  • losowe mapy, unikalne poziomy;
  • kopalnie pod potworami;
  • łatwość kontroli procesu.

Projekt przypomina Saper, wyrafinowany i zmodernizowany. Idea legendarnego poprzednika jest uzupełniona ładną grafiką, ciekawym dźwiękiem i jasnymi postaciami. Połączenie tych czynników sprawia, że ​​łamigłówka jest wysokiej jakości zabójcą czasu, który się nie nudzi.

Pozytywna fabuła i piękne lokalizacje dodają pozytywności, nawet historia mrocznych lochów może być wykonana w bogatych kolorach, aby usunąć monotonię z nutami surowości. Różne klasy ze specjalną listą możliwości umożliwiają częstsze wprowadzanie nowości do gry. Jeśli chcesz uciec od szarych dni i zastanowić się nad interesującymi zadaniami - przyjdź do lochów, jest ich tutaj wiele!


Reklama

Pobierz MineSweeper: Dungeon Warrior 0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja ()
Data umieszczenia 1970-01-01 00:00
rozmiar n/a
polski nie
wymagania
android +
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/28 08:50
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |