Jestem jedynym
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

I'm the One - spektakularna trójwymiarowa zabawka z elementami RPG, w której mroczna magia i demoniczne stworzenia staną się przeciwnikami samotnej, ale nieustraszonej postaci, która nie powinna straszyć fanów gatunku, ponieważ tak zawsze się zaczyna.

Trudno być pozytywnym bohaterem, zwłaszcza gdy trzeba walczyć z mocami czarnej magii. Mityczne żywe stworzenia nie rozumieją miłych słów, z powodu których do walki używa się bardziej okrutnych instrumentów. Sprzęt i broń można formować niezależnie, tworzyć unikalne elementy wyposażenia, których wrogowie nie widzieli nawet w strasznych snach. Jeśli tylko kompetentnie zastosujesz wszystko zebrane i stworzone, aby uzyskać maksymalne korzyści i zbliżyć się do zwycięstwa.

Bohater rozpoczyna trudną drogę przez podłogi czyśćca, aby przejść do niebiańskiej czystości. Aby osiągnąć ten cel, zgadza się zniszczyć potwory, rabować, strzelać, wydawać straszne zaklęcia. Możesz także wezwać pomoc niebiańskich mocy, które pomogą opanować nowe mistyczne zdolności do tworzenia nowej taktyki działania. Jeśli połączysz kilka talentów i zastosujesz je w pełni, bohater wkrótce zwiększy swój poziom osobisty, stanie się prawdziwą burzą z piorunami dla potworów, udowodni swoją wybiórczość.

Charakterystyczne cechy kazualki:

  • ciągłe doskonalenie oddziału;
  • zdolność do otrzymywania premii nawet podczas snu;
  • przyzwoity projekt wizualny, przemyślany 3D;
  • dźwięk poza ekranem zapewnia całkowite zanurzenie w sytuacji;
  • łączenie umiejętności dla poszczególnych taktyk.

Przetrwaj sukces tylko pod warunkiem dynamicznego przejścia wszystkich przeszkód. Trójwymiarowy obraz i widok z góry pozwalają wyraźnie dostrzec problemy, które są w pobliżu. Pomiędzy regularnymi bitwami możesz zbierać skarby, ponieważ pragnienie, by stać się bogatszym, jest nieodłączne nawet dla Niego, który uważa się za najlepszego dla reszty.

Wojna z potworami i innymi złymi duchami z dołu piekła jest trudnym i niebezpiecznym procesem, zwłaszcza w przypadku braku pomocy i wsparcia. Ale ten, który narodził się w chaosie, nie zastrasza go, przejdzie przez to, myśląc o pięknym celu i skutecznych sposobach jego osiągnięcia.


Reklama

Pobierz Jestem jedynym 1.5.9 dla LG V34

Nowości w tej wersji
∙When you open privilege or Package icon, your hero will stop to battle.
∙Add a skill effect in survival mode
∙Optimize some game issues
informacje ogólne
wersja 1.5.9 (159)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:32
rozmiar 79.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/28 10:53
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |