Klatka dla ptaków 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Birdcage 2 to gra logiczna o skomplikowanej fabule, w której rozwiązanie zadań logicznych pozwoli Ci otworzyć komórki za pomocą wyostrzonych fantastycznych stworzeń, zbierając rodzaj kolekcji.

W historii gracz pomaga młodej czarodziejce stać się prawdziwą zawodową magią. Jest absolwentką specjalnej szkoły z minimalnymi umiejętnościami i wielką chęcią zdobycia dalszych informacji. Dziewczyna musi znaleźć geniusza Azalla, aby uczyć się z jego doświadczenia. Bohaterka czeka na wiele odkryć, pułapek i rewelacji. Nie raz będzie musiał zmierzyć się z trudnym wyborem i podejmować decyzje, które wyznaczają punkt bez powrotu.

Z pomocą czarnej magii, różne mistyczne stworzenia zostały zamknięte w klatkach, głównym zadaniem w grze jest uwolnienie ich, aby dać wolę ruchu. Bohaterka będzie musiała zdemontować logiczne i mechaniczne puzzle, aby znaleźć klucz do każdej komórki. Musisz także nauczyć się używać zaklęć, zrozumieć, jak działa magiczna różdżka, znaleźć zagubione elementy zwoju, zebrać jak najwięcej diamentów i wykonać inne interesujące zadania, które przyczyniają się do rozwoju umiejętności magicznych.

Charakterystyczne cechy zabawek:

  • skomplikowana fabuła z konsekwencjami i wskazówkami;
  • przyjemna i tajemnicza ścieżka dźwiękowa;
  • ciekawe zadania;
  • łatwy start, intuicyjne sterowanie;
  • zdobywanie nowych możliwości dzięki doświadczeniu.

Skrajna uwaga i chęć odkrywania każdej drobnej rzeczy pomogą poznać nowe fakty, odkryć prawdziwy sekret. Znajdowanie rozwiązań nie ma ścisłego limitu czasowego, musisz zagłębić się w szczegóły i skupić się na znalezieniu najlepszej opcji, przemyślanych odpowiedzi bez przypadkowych impulsów.

Gra cieszy się dobrą grafiką i melodią poza ekranem. Spokojne i mierzone tempo eliminuje zakłócenia i cieszy się procesem wskazywania kluczy. Lekki pozytywny nastrój w połączeniu ze sprytnymi zadaniami wymagającymi ciężkiej burzy mózgów gwarantuje przyjemny posmak z rozgrywki.


Reklama

Pobierz Klatka dla ptaków 2 1.0.5267 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Grand release.
informacje ogólne
wersja 1.0.5267 (5267)
Data umieszczenia 2019-03-28 20:17
rozmiar 92.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje MobiGrow na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/29 08:14
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |