Tank Raid Online 2 - 3D Galaxy Battles
0 (0)

Tank Raid Online 2 - 3D Galaxy Battles

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Tank Raid Online 2 - 3D Galaxy Battles to niezwykła gra akcji w czołgach, w której możesz wziąć udział w bitwach z prawdziwymi graczami, w jednym z trzech trybów rozgrywki, dzięki czemu znów będziemy mieli czołgi dla Androida!

Miłośnicy bitew na czołgach podczas pobierania nowych produktów muszą wybrać formaty gier lub ich kombinację. Twórca WolfFun postanowił nie mieszać różnych stylów i umożliwić graczom samodzielne rozpoczęcie pożądanego trybu bitwy w nastroju. W pierwszej z trzech opcji możesz połączyć siły z parą podobnych graczy, aby stworzyć drużynę gotową na śmiertelną rzeź. Przeciwnik będzie podobnym trio. Każda drużyna stara się zniszczyć maksymalną liczbę rywali, aby zdobyć punkty. Kto ma więcej punktów pod koniec bitwy, wygrał. Dodatkowo za 5 punktów możesz zdobyć kamień galaktyki.

Jeśli chcesz grać sam - polubisz pojedynkę. Tutaj scenariusz jest prosty: na miejscu 6 graczy działających we własnym interesie. Każdy chce zniszczyć, zdobyć trofeum za największe szkody dla reszty. Jest mniej brutalny format meczu piłki nożnej (nie dziw się, czołgi też kochają piłkę nożną)). Podobnie jak w pierwszym trybie, bitwa 3 × 3 jest zorganizowana, ale nacisk kładzie się na liczbę kamieni galaktycznych przyniesionych przeciwnikowi. Im więcej punktów zdobędzie podczas meczu, tym większe szanse na wygraną.

Charakterystyczne cechy akcji:

  • fascynujące tryby;
  • bitwy z prawdziwymi przeciwnikami;
  • uderzająca gama broni, wiele czołgów;
  • elementy gry można uzyskać umiejętności i doświadczenie, bez dodatkowych opłat;
  • Przegląd 3D i efektowna grafika.
  • A z niedociągnięć można zauważyć, że gra jest płatna, to tylko zabawna metka - mniej niż jeden dolar!

Siedem różnych aren o oryginalnym designie sprawia, że ​​walki stają się jeszcze bardziej imponujące, a zachowanie rywali może czasami zaskakiwać. Aby nie stać się przewidywalnym, należy regularnie zmieniać taktykę i koordynować zmiany z sojusznikami (jeśli mówimy o stylu poleceń). Jeśli jesteś sam - nie pozwól innym całkowicie przestudiować twojej strategii, wprowadzaj zmiany częściej. Jaki tryb sprawi, że Twój dzień dzisiaj - zdecyduj sam, zalecamy wypróbowanie wszystkiego!


Reklama

Tank Raid Online 2 - 3D Galaxy Battles dla LG V34

Wszystkie aplikacje WolfFun na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/30 08:21
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |