Ostatnie ludzkie życie na Ziemi
1.2 (4)

Ostatnie ludzkie życie na Ziemi

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Last Human Life na Ziemi ma miejsce, gdy nazwa mówi sama za siebie, ponieważ to od niej musisz zacząć, ale sama w post-apokaliptycznym świecie nie będziesz sama i oczywiście będą zombie, bez których gry przetrwania nie radzę sobie, po prostu zapomniałem jak.

Gra została przygotowana w studio Mouse Games, w związku z czym istnieje wiele drugorzędnych projektów innych tematów, które nie powstrzymały graczy, gra po pierwszym tygodniu przekroczyła 100 tysięcy pobrań i jest to całkiem akceptowalny wynik, który pozwoli jej dalej się rozwijać. Niemniej jednak, na tle innych projektów, ten wygląda całkiem świadomie, ale jak już zrozumieliśmy, programiści nie zawracali sobie głowy szczegółami, ale nic!


Fabuła gry jest niezwykle typowa - plaga, która osiągnęła skalę apokalipsy, wymazała niemal wszystkich, niektórzy zamienili się w zombie i innych mutantów, którzy teraz będą przeszkadzać życiu twojego bohatera, którzy przeżyli ... najprawdopodobniej sam w swoim mieście, a nawet w świecie. Gra zaczyna się od tego, że otwieracie oczy, nie wiedząc, gdzie jesteście i co się wydarzyło, macie tylko spodnie ... ale kilka metrów dalej jest walizka, w której otwiera się kurtka, kamienie i drewno na opał ... I często nosicie kamienie w walizce ? Jednak znalezisko będzie więcej niż użyteczne, ponieważ w ciągu kilku sekund twój bohater zbuduje kamienny topór z drewna i kamieni ... tak po prostu! I to będzie twoja pierwsza broń, ale na szczęście nie ostatnia, ponieważ przed tobą czeka wiele niebezpieczeństw, miejsc, bitew i terytoriów, które należy zbadać, splądrować i znaleźć opcje, jak nie umrzeć z zimna, głodu lub rąk potworów.


Cechy gry:

  • Obiecana długa historia i wiele zdarzeń losowych
  • Duży wybór broni i innych materiałów
  • Różne lokalizacje, od prostych do zapierających dech w piersiach
  • Walcz z zombie, aby przetrwać i dla zabawy

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, ale gra jest darmowa, więc jest wybaczalna

Konkluzja: gra Last Human Life on Earth to dobry format dla gatunku, który oczywiście cierpi z powodu typowych sytuacji i zwrotów akcji, ale co możesz zrobić? Gatunek jest tak pełny ...


Reklama

Pobierz Ostatnie ludzkie życie na Ziemi 1.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
v1.1: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.1 (2)
Data umieszczenia 2019-03-29 06:45
rozmiar 24.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Mouse Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
1.15★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/30 10:25
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |