Mecha Storm: Advanced War Robots
3.4 (4)

Mecha Storm: Advanced War Robots

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Mecha Storm: Advanced War Robots to rodzaj szalonej fuzji gatunków, w której jest wszystko, czego potrzebujesz do prawie każdego gracza, w każdym razie, jeśli lubisz science fiction, robota i bitwę. Ogólnie rzecz biorąc, jest prawie wszystko, o czym można pomyśleć, w rzeczywistości można nawet nazwać wieloosobową grę RPG, więc programiści oczywiście próbowali.

By the way, przygotowaliśmy grę w studio ENPGAMES, nie mogliśmy znaleźć innych projektów na naszym koncie, więc założymy, że jest to nowość, dzięki której zdecydowali się włamać do świata gier platform mobilnych, co jest trudne do oceny, ponieważ gra jest niedostępna dla wszystkich regionów, co oznacza, że ​​społeczność światowa nie jest w stanie go w pełni ocenić.


Rozgrywka gry okazała się dość intensywna, ale powinieneś natychmiast powiedzieć, że po raz pierwszy będziesz musiał być cierpliwy, ponieważ na początku gry jest dużo wygaszaczy ekranu, monologów i innych dygresji, które następnie stają się mniejsze lub po prostu przyzwyczajają się do denerwujące, co jest zdecydowanie miłe. Ponadto warto zwrócić uwagę na doskonałą grafikę, która tylko podkreśla fakt, że gra będzie bardzo przypominać o Transformersach, choć nie ma z nimi nic wspólnego. A gra okazała się bardzo dynamiczna, więc wszystkim fanom akcji na pewno się spodoba, szczególnie tym, którzy lubią wybierać, ponieważ jest ogromna ilość treści i zajmie dużo czasu, aby to zrozumieć, ponieważ nie jest to zwykła gra o piłkach, to jest naukowe fantastyczne, ze wszystkimi konsekwencjami!


Cechy gry:

  • Ponad trzy tuziny robotów, z których każdy ma unikalne funkcje
  • Dwie opcje sterowania, ręczne i automatyczne
  • Setki broni, taka różnorodność dzisiaj jest trudna do spełnienia
  • Każdy gracz ma swój własny styl gry, a gra ma robota, który jest do tego odpowiedni.
  • Pełna pvp, 1 na 1 lub 3 na 3
  • Brak zakupów, przynajmniej na razie

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Gra nie jest dostępna we wszystkich regionach.

Konkluzja: gra Mecha Storm: Advanced War Robots to ciekawy projekt, który szczególnie spodoba się tym, którzy kochają robota i wszystko z nim związane, więc jeśli jesteś jednym z tych ludzi, zalecamy przeczytanie go.


Reklama

Mecha Storm: Advanced War Robots dla LG V34

Ocena:

(4)
3.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/31 07:33
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |