Odpocznij w kawałkach
0 (0)

Odpocznij w kawałkach

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Rest in Pieces to gra zręcznościowa dla twojego Androida, w której programiści próbowali zrealizować swoją wizję horroru i wszystkiego, co może być z nią związane, a horrory tutaj są klasyczne, nie te, w których coś wyskakuje lub dużo krwi płynie, nie, tutaj horrory, które niszczą o psychice ... więc gra nie jest szczególnie imponująca.

Przygotowali go w studiu Itatake, na którego koncie nie jest to pierwszy projekt, ale na pewno pierwsze horrory, które, nawiasem mówiąc, prowadzą do liczby pobrań, mimo że pojawiły się znacznie później niż inne gry, które można znaleźć w profilu programisty . Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja jest logiczna, ponieważ gra była całkiem fajna iz pewnością nie była standardem.


Nie ma sensu wchodzić tutaj w fabułę, ponieważ w miarę upływu czasu nie ujawnia się wcale, co oznacza, że ​​jest nieobecna, dlatego minimalny opis, który dostarczyliśmy nam od twórców, jest wszystkim, czym możemy się zadowolić w tej kwestii. Niemniej jednak będzie to o duszach, klaunach i koszmarach, które rozwinie się nie w twojej głowie, ale przynajmniej na ekranie smartfona. Gra przypomina nieco biegaczy, ale nadal dzieli się na poziomy, które można ukończyć. Najciekawszą rzeczą jest niezwykły mechanik, który zakłada potrzebę kontrolowania lalki, którą ktoś ciągnie za bardzo długą linę, ale można ją obracać z boku na bok, aby uniknąć kolizji z przeszkodami. Innym interesującym punktem jest to, że na horyzoncie zawsze będzie ogromny szef, który postara się cię przestraszyć w każdy możliwy sposób i uniemożliwi ci dotarcie do końca poziomu ... okropny widok, szczerze mówiąc.


Cechy gry:

  • Horrory, które naprawdę mogą przestraszyć ...
  • Niezwykli mechanicy, którzy lubili
  • Zbieraj klejnoty, które można wymienić na nowe lalki
  • Piętnaście poziomów
  • Pięć rodzajów koszmarów, które możesz odblokować
  • Łatwa kontrola i dobra fizyka

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, jak w większości innych darmowych gier.

Konkluzja: czy naprawdę chcesz się bać? Pobierz Rest in Pieces za darmo i zacznij, a ona poradzi sobie ze swoim zadaniem.


Reklama

Pobierz Odpocznij w kawałkach 1.6.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Polishing and minor fixes.
Thank you for playing!
informacje ogólne
wersja 1.6.4 (56)
Data umieszczenia 2021-01-31 07:14
rozmiar 113.28 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Itatake na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/31 10:39
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |