Angry Birds POP 2
3.5 (4)

Angry Birds POP 2

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Angry Birds POP 2 jest kontynuacją nieformalnej gry o kulkach, które muszą zostać wysadzone w najlepszych tradycjach gatunku, z wykorzystaniem różnych umiejętności i specjalnych umiejętności długo znanych postaci - ptaków z kultowej serii, które zostaną zapamiętane na zawsze.

Oczywiście przygotowali grę w studiu Rovio Entertainment Corporation, która nie pozwoli odejść od swojej serii, a co najważniejsze, jest w stanie utrzymać ją na odpowiednim poziomie popularności, jednocześnie oferując nowe pomysły i ciekawe rozwiązania. Warto zauważyć, że poprzednia część oddziału POP rozprzestrzeniła się na całym świecie ponad 25 milionów, co oczywiście nie jest rekordem dla Rovio, ale liczba ta jest całkiem do przyjęcia, w każdym razie, jak sądzili, od momentu powstania drugiej części. Inna ważna kwestia, jeśli śledzisz wiadomości z branży gier, prawdopodobnie już słyszałeś, że firma przygotowuje nową część klasycznej gry Angry Birds, która wykorzysta rozszerzoną rzeczywistość i powinna zmienić świat branży gier, po raz kolejny najwyższe linie w rankingach. Jednak dopóki tak się nie stanie, otrzymasz propozycję wysadzenia niektórych baniek, odwracając uwagę od szarej rzeczywistości.


Jeśli chodzi o rozgrywkę, wszystkie zmiany są dość skromne, co w pełni odzwierciedla politykę programistów, którzy rzadko zmieniają coś radykalnie. Plus, minus się nie zmienił i grafika, więc w rzeczywistości wszystko, co dostajesz, to trochę nowej zawartości, muzyki i wielu nowych poziomów, które można ukończyć przez dłuższy czas, nasyconych pozytywem, że gra jest dosłownie nasycona. Może czekałeś na nieco inne podejście? Wtedy będziemy musieli poczekać, być może, w ciągu najbliższych kilku lat, wszystkie gry dewelopera przestawią się na nowy format i wszystko się zmieni, ale do tej pory tylko.


Cechy gry:

  • Habitualna i jasna rozgrywka
  • Wiele poziomów do decydowania o tym, co i jak wybuchnąć
  • Dużo bąbelków, nawet więcej niż w ostatniej części
  • Zbieraj oddziały uderzeniowe z ptaków i świń
  • Każda postać ma unikalne zdolności
  • Ocal młode, to twoje zadanie.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, ale jeśli grałeś w inne projekty, wiesz, o co chodzi.
  • Na pierwszym etapie gra nie jest dostępna wszędzie, ale jest to tymczasowe.

Konkluzja: gra Angry Birds POP 2 ma miejsce, gdy kontynuacja okazała się oczekiwana i zwięzła, nawet jeśli nie jest to dokładnie ta gra, na którą czekaliśmy. Jednak świeże jest zawsze miłe.


Reklama

Angry Birds POP 2 dla LG V34

Ocena:

(4)
3.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/01 07:19
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |