Magic Arena: Królewna Śnieżka
3 (4)

Magic Arena: Królewna Śnieżka

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Magic Arena: Snow White to zabawna gra zręcznościowa, w której musisz grać dla postaci z bajek, rzucać kościami, zapamiętywać kolory i korzystać z pomocy zwierząt.


Historie dzieci zawsze mają wyraźny podział bohaterów na dobro i zło. Auer Media Entertainment postanowiło przełamać te standardy i stworzyło grę, w której można się dobrze bawić po obu stronach. Aby bitwa była bardziej spektakularna, istnieje wiele możliwości stworzenia zespołu zwierząt i postaci fantastycznych. Jeśli zespół ma właścicieli specjalnych zdolności, ich role powinny być wyraźnie rozdzielone, dobrze przemyślany plan pozwoli ci uzyskać wynik bitwy na swoją korzyść.

Rzuć kostką i wybierz elementy zgodnie z aktualnym zadaniem, grając na przemian z fantastycznym przeciwnikiem. Jeśli potrzebujesz pomocy - skontaktuj się z wcześniej utworzonym zespołem. Pamiętaj, aby zapamiętać kolory elementów przed rozpoczęciem rund, są one otwarte tylko przez kilka sekund, ale to wystarczy, aby naprawić schemat kolorów w pamięci, a następnie użyć tej informacji. Dostępnych jest wiele różnorodnych zadań, od wydobycia diamentów i wyzwań różnych zwierząt po zwycięstwa nad bossami (nawet w bajkowym świecie, starają się udowodnić swoją wyższość).

Charakterystyczne cechy gry:

  • duża liczba testów, różne zadania;
  • szkolenie pamięci i uwagi;
  • jasny projekt graficzny i pozytywny nastrój;
  • fajne postacie;
  • Przyjemne pomieszanie różnych opowieści w jednym projekcie.

Projekt z wieloma fantastycznymi postaciami gwarantuje magiczny nastrój dla graczy w każdym wieku. Rozgrywka zapewnia łatwość i pozytywność. Ścieżka dźwiękowa pozwala zapomnieć o kłopotach, zanurzyć się w fantastycznej aurze, w której każda postać ma swoje zalety, a wady są tak małe, że są prawie niewidoczne. Napaść na przeciwników przez bajeczny tłum z pewnością przyniesie sukces, jeśli dokładnie przeanalizujesz każdy szczegół i nie stracisz okazji, jakie dają siły fantasy.


Reklama

Magic Arena: Królewna Śnieżka dla LG V34

Ocena:

(4)
3.03★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/02 07:13
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |