Oszczędzanie dusz
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Soul Saver to opowieść o magicznym świecie z wieloma dziwnymi wydarzeniami, które z natury realizują prawie każdą taką historię. Twoja postać będzie musiała walczyć z różnymi potworami i pokonać bossów, aby zdobyć trofea i zdobyć sławę!

Przygody już czekają na postać w wieloaspektowym bajkowym świecie nasyconym kolorami i wydarzeniami. Głównym zadaniem będzie walka z potworami i zapieczętowanie ich okrutnych dusz. Należy również zgromadzić potężny zespół bohaterów o różnych umiejętnościach. Uważnie zapoznaj się z ich taktyką, a następnie klikaj na ekran tak często, jak to możliwe, zachęcając przeciwników przeciwników. Unikalne zdolności zapewnią efekt zaskoczenia w trakcie bitwy, wróg na pewno zostanie pokonany. Ważne jest, aby nie przesadzać z wydawaniem sił innym ludziom.

Pomiędzy bitwami możesz zaangażować się w wydobywanie artefaktów i magicznych talizmanów. To zadanie jest również łatwiejsze do wykonania, gdy jest pomoc. Dokładnie sprawdź miejsca, aby nie przegapić cennych klejnotów. Znalezione elementy poszerzają niektóre możliwości, pozwalają osiągnąć duży wysiłek, aby ocalić niewinne dusze przed nieszczęściem potworów. Pomimo globalnej fabuły rozgrywka nieustannie budzi uśmiech, a skala bohaterów jest niesamowicie wysoka. Połączenie okrutnych wrogów, łaskawości i wysokiej misji jest po prostu fascynujące.

Funkcje RPG:

  • możliwość grania razem z przyjaciółmi;
  • uderzająca różnorodność postaci;
  • łatwość obsługi, wszystko można zrobić jedną ręką;
  • szeroki zakres zadań;
  • dynamiczna rozgrywka.

Dołączenie do gildii pozwala połączyć siłę i wyeliminować nawet najpotężniejszych bossów, z którymi walka jeden na jednego jest bardzo niebezpieczna.

Jeśli chcesz wypróbować grę z ultra prostymi elementami sterującymi, ta jest zaprojektowana specjalnie dla Ciebie. Wiele działań jest zautomatyzowanych, ponieważ wszelkie manipulacje po prostu klikają palcami jednej ręki. Postacie rozwijają się nawet podczas reszty. Możesz bawić się z przyjaciółmi lub przyjemnie spędzić czas sam. Ten projekt Funigloo będzie doskonałym zabójcą czasu dla fanów fabularnych opowieści, żywych światów i kolorowych scen, a także, nie zapominaj, że jest to zatrzask i zawsze są popularne.


Reklama

Pobierz Oszczędzanie dusz 44 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Soul Saver : Idle RPG
Sweep the bad Monsters! Mobile Version of Soul Saver Online!
-New updates are updated!! Check at official facebook page.
informacje ogólne
wersja 44 (44)
Data umieszczenia 2019-10-26 22:22
rozmiar 76.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Funigloo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/04 09:09
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |