Tower Breaker - Hack & Slash
0 (0)

Tower Breaker - Hack & Slash

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Tower Breaker - Hack Slash to gra akcji dla Androida, która ma do dyspozycji format 2D i grafikę retro, która oferuje piksele i uproszczoną animację ... Jednak wielu ludziom się to podoba, a nie tylko wyrażenie pikseli -art;)

I przygotowali grę w studio 111%, która regularnie rozpieszcza świat gier mobilnych zabawnymi nowościami, z których wiele trafiło się przynajmniej na ciebie, szczególnie jeśli jesteś na naszej stronie, na przykład z najnowszych popularnych gier możesz wspomnieć grę Wild Tamer, która jednak bardzo dziwne, ale raczej pomogło jej znaleźć publiczność, a publiczność była liczna, inaczej byśmy o tym nie wspominali.


Niezależnie od tego, jak dziwne jest wiele gier ze studia, nasza nowość okazała się bardziej niż zrozumiała, a nawet prymitywna, w której można znaleźć wiele zalet.

Wydarzenia będą się rozwijać zgodnie z nazwą, ponieważ czeka na wieżę, w której zaciekle walczysz z ogromną liczbą przeciwników, jednocześnie natychmiast zauważamy, że nie będziesz musiał skakać. W grze nie ma fabuły, więc motywacja postaci sprowadza się do wyrażenia „bo mogę”, więc najwyraźniej dobrze się bawi. Niemniej jednak sytuacja tutaj jest raczej nietypowa, ponieważ to twoja postać wygląda jak potwór, a atakują go raczej typowi żołnierze. Sterowanie prostotą można porównać do wykresu ... trzy przyciski, jeden jest odpowiedzialny za ciosy, drugi za tarczę, trzeci za szarpnięcie, ale w końcu musisz połączyć te trzy przyciski w wyrafinowaną taktykę walki, w przeciwnym razie podniesiesz się wysoko nie możesz ...


Cechy gry:

  • Zbieraj broń i uczyń je silniejszymi. Przydadzą się
  • Nie zapominaj o reszcie wyposażenia, tarcze i zbroje są również bardzo istotne
  • Rozwijaj zwierzęta, pomogą w trudnych czasach
  • Każda broń ma swoje unikalne cechy.
  • Wielu wrogów i wielkich bossów
  • Niesamowita ścieżka dźwiękowa

Wady gry:

  • Rozgrywki nie można nazwać zróżnicowaną, gra może się męczyć
  • Reklama i zakupy, jak w innych darmowych projektach

Konkluzja: gra Tower Breaker - Hack Slash okazała się całkiem zrozumiała, w niektórych miejscach nawet uzależniająca od dobrej muzyki, nawiasem mówiąc, nowoczesna muzyka, która została kompetentnie dostosowana do formatu retro. Jednak jesteśmy dość zmęczeni grą, ale jest to czysto subiektywna ocena.


Reklama

Pobierz Tower Breaker - Hack & Slash 1.31.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- bug fixed.
informacje ogólne
wersja 1.31.4 (79)
Data umieszczenia 2020-07-13 13:48
rozmiar 70.04 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje 111% na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/05 07:19
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |