Happy Merge - Dream Farm
0 (0)

Happy Merge - Dream Farm

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Happy Merge - Dream Farm to kolorowa mieszanka gatunków, pozwalająca na przetestowanie wszystkich umiejętności w budownictwie rolnym, zbieraniu i handlu uprawami, na tle układanki z formatu 2048.


Najważniejsze dla gospodarstwa jest dobre zbiory. Aby go uzyskać, konieczne jest sadzenie warzyw i owoców, łącząc je, aby uzyskać najlepszy wynik. Gwarantuje się pojawienie się stałych klientów i szybki wzrost gospodarstwa. Dzięki stałej i kompetentnej współpracy możesz liczyć na najwyższy poziom istniejących elementów i odkrycie nowych gatunków roślin, które przyciągną jeszcze więcej klientów. Dynamika działania nie zależy od stoperów, ale im bardziej aktywnie wykonywana jest praca, tym większe są szanse na szybki rozwój.


Oprócz uprawy i sprzedaży wszelkiego rodzaju naturalnych i smacznych produktów, możesz gotować dania na życzenie tutaj. Przecież gotowanie z tego, co wyrosło we własnym ogrodzie, jest podwójnie przyjemne. Otrzymuj zamówienia od klientów o różnym charakterze i nastroju, gotuj ze ścisłym przestrzeganiem zalecanych proporcji, aby goście byli zadowoleni. Każdy, kto przyszedł do gospodarstwa, będzie chciał przyjść ponownie, zapłacić inną cenę za usługi. Jak duża i sławna będzie farma - zależy od chęci i staranności gracza (plus kropla szczęścia).


Cechy wyróżniające farmę marzeń:

  • fajny projekt graficzny;
  • okazja, aby rozwinąć swój biznes na niesamowitą skalę;
  • tempo wzrostu gospodarstw zależy tylko od gracza;
  • łatwa i przyjemna melodia poza ekranem;
  • jasne wskazówki krok po kroku.

Zamówienia i stali klienci - to świetnie, ale może wydawać się monotonne. Twórca CQ Gaming oszukał, aby urzec wszystkich i zrobić coś wyjątkowego w scenariuszach. Jak dokładnie sadzić rośliny, co połączyć i jaką strategię wybrać - decyduje gracz. Oferowany jest mu wiele ekscytujących poziomów z bonusami i bonusami, w zależności tylko od jakości przechodzącego poziomu. Zadania stopniowo stają się coraz bardziej złożone i zróżnicowane, co tylko budzi pragnienie bardziej aktywnego działania.


Jeśli chcesz spróbować dobrego zabójcy czasu w formie swobodnej gry z motywami gospodarstwa, ta opcja jest zdecydowanie warta uwagi. Witaj!


Reklama

Pobierz Happy Merge - Dream Farm 1.1.7 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Fixed bug that may display incorrect game data. If you encountered this problem, please update the game to the latest version. Sorry for the inconvenience it may bring and in the next version we will send compensation mail to those involved. Thank you for playing our game!
informacje ogólne
wersja 1.1.7 (22)
Data umieszczenia 2019-04-04 20:31
rozmiar 29.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/06 07:29
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |