Królestwa Awatarów
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Avatar Kingdoms to bajgiel z kreskówek, w którym duch księcia stara się ujawnić tajemnicę własnej śmierci i ocalić planetę przed straszliwymi ideami ciemnych sił, które, choć brzmią dość dziwnie, ale w rzeczywistości będą bardzo ciekawą przygodą!

Jednak podróż do królestwa wróżek może być niebezpieczną przygodą, zwłaszcza gdy gracz kontroluje ducha zmarłego księcia. Ten duch chce odkryć prawdziwą przyczynę jego śmierci, która nastąpiła w dziwnych okolicznościach. W tym procesie ujawniają się ślady skutków ciemnych sił, z których ziemia musi być chroniona. Nie należy jednak rozpraszać się od pierwotnego zadania, ponieważ są to linki w jednym łańcuchu. Złożone misje w jasnych i kolorowych miejscach naprawdę zapierają dech w piersiach. Będzie nie tylko możliwość rekrutacji postaci z pewnymi umiejętnościami, ale także możliwość używania kart zdolności podczas bitew.

Wynik walk w dużej mierze zależy od wyboru kart umiejętności, warto zwrócić szczególną uwagę na ten moment przed każdą bitwą. Aby odpowiednio rozwiązać złożone misje, możesz poprowadzić specjalny oddział złożony z czterech postaci. Razem łatwiej jest pokonać wrogów i znaleźć odpowiedzi na zagadki z przeszłości. Regularne uzupełnianie kolekcji map i podwładnych bohaterów pozwoli ci utrzymać reputację wśród wrogich klanów. Bitwy na różnych arenach gwarantują potężne uwalnianie adrenaliny do krwi.

Charakterystyczne cechy zabawek:

  • 6 różnych ras;
  • mnóstwo jasnych bohaterów o indywidualnych umiejętnościach;
  • trzy minuty bitew z rywalami;
  • zależność fabuły od wyboru map;
  • niebezpieczne misje.

OASIS GAMES LIMITED stworzył RPG z dramatycznymi różnicami w stosunku do analogów. Jest to inny styl, w którym wybór kart jest ważniejszy niż zbieranie samych postaci. Intrygująca fabuła w połączeniu z niesamowitą grafiką tworzy wyjątkową aurę rozgrywki. W proponowanej grze fantastycznych podróży strategia będzie podstawą, ponieważ bez starannie przemyślanego planu długi spacer nie zadziała. Jeśli podoba Ci się pomysł odkrywania magicznego kontynentu i perspektywa znalezienia skarbów - nie krępuj się przejść do Avatar Kingdoms!


Reklama

Pobierz Królestwa Awatarów 1.4.50 dla LG V34

Nowości w tej wersji
A unique combat system and a unique fantasy world waiting for you to explore.
informacje ogólne
wersja 1.4.50 (13)
Data umieszczenia 2019-06-26 13:53
rozmiar 65.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/06 09:32
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |