Pa Pa Land: Head Escape
0 (0)

Pa Pa Land: Head Escape

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Pa Pa Land: Head Escape to urocza gra zręcznościowa, w której latające głowy muszą zostać uratowane przed różnymi najeźdźcami. Warto je wypędzić z czarno-białego świata, który, nawiasem mówiąc, może wydawać się dla ciebie raczej oryginalny.

Przygotowaliśmy grę w studio Invictus Games Ltd., która wielokrotnie pojawiła się na naszej stronie, i tutaj ponownie oferuje dość ciekawy format, możesz oglądać inne gry tego wydawcy pod linkiem pod artykułem.


Czarno-biały szkic na papierze w kratkę nie różnił się od pozostałych, dopóki magia się nie włączyła ... Nożyczki zaczęły miażdżyć, rozrywać i ciąć papier, w wyniku czego pojawił się Pa Pa Land. W nim postacie w formie głów żyły spokojnie, aż przeciwnicy nagle pojawili się na papierze, chcąc wydalić stałych mieszkańców z ich terytorium. Mieszkając z nieproszonymi gośćmi, mieszkańcy Pa Pa Land postanowili uratować swój mały świat i wypędzić oszustów. Gracz będzie regulował ruch postaci, aby pomóc im przetrwać.

Konieczne jest szybkie poruszanie się po okolicy, zbieranie balonów i unikanie wrogich pocisków. Jeśli uderzysz głową trzy razy - gra się zakończy. Postać można ulepszyć / zmienić, a także wybrać dla niego przyjaciela, aby skuteczniej ukończyć poziomy. Są postacie z różnymi postaciami, rozważ swój styl gry i nastrój, aby odpowiednia postać stała się towarzyszem.

Każdy element ma ukrytą stronę z przeciwną siłą, czynnik ten pomoże zniszczyć obcych za pomocą własnych narzędzi, jeśli zastanowimy się szczegółowo nad taktyką działań. Siła wrogów ma również słabości, które warto zbadać i zastosować w bitwie.

Charakterystyczne cechy arkady:

  • styl rysunku wykonany ręcznie;
  • szczegółowa animacja każdego ruchu;
  • bohaterowie o różnych zachowaniach;
  • ustawienie wyglądu głów (a nawet specjalnych kosmetyków);
  • ciekawa mechanika.

Piękne efekty wizualne z pewnością wywołają uśmiech na twarzy. Czarno-biały rysunek na kartce w klatce dotyka, doskonale relaksuje, rozprasza, zabija zbyt wiele czasu. Duża liczba dźwięków i jasna muzyka w tle przyczyniają się do zanurzenia gracza w malowanym świecie, gdzie nagle intruzi dosłownie „malowali”. Godny pozazdroszczenia zakres przeciwników i szeroki wachlarz wydarzeń w grze pozwalają stworzyć niemal każdy scenariusz. Od kogo uciec i jaką strategię wybrać zależy od ciebie. Głowy już czekały, niecierpliwie czekają na walkę z tymi, którzy bez pytania wpadli do Pa Pa Land!


Reklama

Pobierz Pa Pa Land: Head Escape 1.1.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (19)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:32
rozmiar 70.77 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/08 07:44
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |