WALKA Z WARSTWĄ EX-A
0 (0)

WALKA Z WARSTWĄ EX-A

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra FIGHTING EX LAYER -α to gra walki na Androida, która może śmiało twierdzić, że jest jedną z najlepszych w swoim gatunku, zwłaszcza jeśli deweloperzy kontynuują pracę nad projektem, ale o tym później.

Przygotowaliśmy grę w japońskim studio, której nazwa jest napisana na hieroglifach i jest tłumaczona jako „Arica Corporation”, która najprawdopodobniej nikogo nie interesuje, ponieważ studio jest nieznane. Jednak jej pracownicy mają poczucie humoru. Po raz pierwszy ogłoszenie tej gry miało miejsce 1 kwietnia ubiegłego roku, a ponieważ ten dzień jest uważany za dzień humoru na całym świecie, wszyscy myśleli, że to był żart i nie zwracali na niego uwagi. 1 kwietnia tego roku wydawcy ponownie zwrócili się do mas, pokazując zrzuty ekranu i ogłaszając, że gra jest gotowa i dostępna do pobrania ... Wiele osób uważało, że to zabawne, ale w rzeczywistości jest tutaj, możesz ją pobrać! Mamy nadzieję, że celowe lub przypadkowe trafienie w tym dniu nie wpłynie na liczbę pobrań i nie zatopi projektu, ponieważ jest w nim wiele interesujących punktów.


Zacznijmy od najważniejszej rzeczy - jest świetna grafika i animacja, które mogą nie być nowe, ale wciąż ładne, prawda? Dodatkowo, gra walki zebrała wszystko, co najlepsze z klasyki gatunku, oferując dużą liczbę postaci, z których każda ma unikalne zdolności i zakłada własną, specyficzną taktykę walki. Innym bardzo ważnym i prawdopodobnie charakterystycznym punktem jest system kontroli, który polega na rysowaniu symboli i gestów, które przypominają techniki i kombinacje, które mogą nie być łatwe do opanowania, ale kiedy je opanujesz, zrozumiesz, że jest to znacznie wygodniejsze niż konkurencja, i Zarządzanie to czynnik, który znacznie ogranicza gatunek na platformach mobilnych. Oczywiście takiego połączenia czynników nie można zignorować, a gra jest zdecydowanie warta twojego czasu.


Cechy gry:

  • Doskonała grafika i animacja;
  • Duży wybór bohaterów o unikalnych zdolnościach;
  • Kilka sztuczek i kombinacji;
  • Unikalny system sterowania;
  • W tej chwili nie ma żadnych zakupów i reklam w aplikacji.

Oczywiście, doskonała gra nie zostanie wywołana, zwłaszcza jeśli nie zapomnisz, że właśnie wyszła. Jeśli jednak programiści będą kontynuować pracę nad projektem, co może się zdarzyć, ale nadal zależy od Twojej aktywności, to oprócz dodawania nowych postaci i bardziej znanego formatu lokalizacji, będą mogli zoptymalizować grę, co obecnie wymaga zbyt wiele dużo zasobów, które natychmiast usuwają słabe i średniej mocy smartfony, co znacznie ogranicza publiczność.


Konkluzja: gra FIGHTING EX LAYER -α pojawiła się niespodziewanie i praktycznie znikąd, ale stała się prawdziwym prezentem dla fanów gatunku, pozostaje mieć nadzieję, że równie cicho i nigdzie nie zniknie ...


Reklama

Pobierz WALKA Z WARSTWĄ EX-A 1.0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0 (2)
Data umieszczenia 2019-07-04 18:32
rozmiar 28.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/08 09:50
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |