Mindsweeper: Puzzle Adventure
0 (0)

Mindsweeper: Puzzle Adventure

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Mindsweeper: Puzzle Adventure to imponująca gra logiczna, w której musisz wędrować po korytarzach cudzego umysłu w poszukiwaniu formuły cudownej szczepionki.

Rozdarty łańcuch wspomnień innych ludzi, zmieszany z pustymi fantazjami, daje błotnisty obraz, to gracz będzie musiał to wyjaśnić. Zgodnie z fabułą, doktor Amy Harris udało się znaleźć szczepionkę do leczenia strasznej choroby, ale złoczyńcy ukradli formułę i zarazili autora. W roli oczyszczacza pamięci musisz wejść w umysł genialnego lekarza i zdobyć pożądany zestaw znaków. Główna trudność w poważnym stanie ofiary. Czasami zachwyca się, a fakty nie są prawdziwe.

Gracz odkryje wspomnienia Amy, porozmawia z wieloma postaciami, użyje obiektów i rozwiąże zadania logiczne. W tym procesie można znaleźć przebłyski wspomnień, które powinny pomóc przywrócić pamięć wielkiego lekarza. Początkowo choroba została sztucznie stworzona w laboratorium, ale ktoś postanowił ją rozłożyć w rzeczywistych warunkach. W niedalekiej przyszłości planeta będzie całkowicie zainfekowana i pogrążona w chaosie, formuła w pamięci lekarza jest jedynym sposobem na uratowanie sytuacji.

Charakterystyczne cechy układanki:

  • fascynująca fabuła;
  • duża liczba poziomów (każda z własną melodią);
  • wybór kąta widzenia;
  • Grafika 3D z efektami specjalnymi;
  • zadania, które są coraz bardziej złożone.

Niesamowita mieszanka poszukiwań, przygód i puzzli fascynuje od pierwszej minuty. Wizualizacja jest perfekcyjna, a nastrojową muzykę uzupełniają dźwięki otoczenia, dają poczucie zanurzenia w fantastycznym świecie. Świadomość każdej osoby jest odrębnym światem, w którym łatwo się zgubić. Ale sprzątacz musi zbadać każdy blok pamięci, znaleźć ważne informacje i rozwiązać zagadkę, aby przejść na wyższy poziom.

Jest bardzo mało czasu na zbawienie ludzkości, więc spróbuj zagrać w grę teraz, bez zwłoki. Być może to ty wykonasz misję poszukiwania antidotum skradzionego przez intruzów.


Reklama

Pobierz Mindsweeper: Puzzle Adventure 1.12 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Optimizations
informacje ogólne
wersja 1.12 (13)
Data umieszczenia 2019-10-31 18:19
rozmiar 69.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Snapbreak na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/09 09:59
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |