BASEBALL Pojedynek
0 (0)

BASEBALL Pojedynek

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

BASEBALL Duel to fascynująca gra sportowa, w której wymagane są strategiczne myślenie, szybkie decyzje i chęć pokonania przeciwników z całego świata, ale nie należy również zapominać o baseballu, to będzie o nim.


Spójrz na baseball z nowej strony i ciesz się jasnymi walkami z tymi samymi graczami w czasie rzeczywistym. Możliwość korzystania z różnych stylów i strategii pozwala pokazać swoją indywidualność i uzyskać przywództwo z przyzwoitymi wynikami. W celu uzyskania bardziej wyrazistych emocji zapewnia system rankingowy w czasie rzeczywistym. Tutaj ważną rolę odgrywa aktywność i szybkość reakcji, nawet minimalne opóźnienia stają się szczęśliwym biletem dla rywali i powodem do wyprzedzenia.


Niemniej jednak gra uległa aktualnemu trendowi i znów będzie dotyczyć kolekcjonerskich kart strategicznych ... Gra w karty (w tym karty natychmiastowe) jest niezbędna, aby uzyskać najlepszy w odpowiednim momencie i mieć więcej istotnych informacji niż przeciwnik. Zbuduj osobistą talię 40 dostępnych kart, zbieraj bonusy, ulepszaj istniejące karty. Z ich pomocą możesz zastosować wiele specjalnych technik i sztuczek. Konieczne jest dokładne monitorowanie przeciwnika, obliczanie jego ruchów i otrzymywanie jednej lub drugiej karty w odpowiednim czasie, a następnie wykorzystanie momentu, w którym się zgubi. Odwaga, dokładność manewrów i zimna kalkulacja będą kluczem do zwycięstwa.


Charakterystyczne cechy BASEBALL Duel:

  • Karty kolekcjonerskie w grze sportowej, zatopione ...
  • Premie za energię;
  • Duża liczba lokalizacji (stadionów);
  • Bitwy 1 × 1 lub z drużyną;
  • Umiejętność pracy nad najbardziej wyszukanymi strategiami.

Developer Ace Project Inc. Szczególną uwagę zwrócił na projekt graficzny i efekty specjalne. Gra oferuje wyraźne wskazówki i ładną melodię w tle, która daje ducha walki. Możesz także oglądać i analizować walki innych ludzi. Patrząc z boku, łatwiej jest zauważyć silne momenty, aby wprowadzić je w życie, słabe działania, których należy unikać. Możesz też szpiegować dobrą strategię, zmodernizować ją, dopasować ją i przejść do walki w pełni uzbrojony.

Rozgrywka spodoba się wszystkim fanom opowieści sportowych, strategii kart i walk w czasie rzeczywistym. Wypróbuj teraz, a po prostu nie możesz się oderwać!


Reklama

BASEBALL Pojedynek dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/10 09:20
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |