Czy uda ci się uciec ze 100 pokoi
0 (0)

Czy uda ci się uciec ze 100 pokoi

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Czy możesz uciec od 100 pokoi IX to niesamowita gra logiczna, w której, aby uciec od mrocznych pomieszczeń, musisz szukać rozwiązań logicznych problemów z podtekstami.

Mistyczny dom z dużą liczbą pokoi czeka na odważnego człowieka, gotowego przejść przez wszelkie przeszkody, znajdując wyjście z następnego pokoju. Zastrzeżenie polega na tym, że wyjście z jednego pokoju wiąże się z automatycznym przejściem do następnego, z innym rebusem. Systematycznie mijając każdy pokój w zamku, gracz przenosi się na nowe poziomy, staje się utwardzony i zużywa się przy typowych lekkich zadaniach. Nie ma potrzeby czekać na decyzję w jednej akcji: poszukaj pierwszego wymaganego elementu, aby uzyskać dostęp do drugiego, a po nim do trzeciego i dalej wzdłuż łańcucha akcji, aż pojawi się szansa na ucieczkę.

Deweloper HKAppBond zadbał o dobre wskazówki i piękny wystrój pokoi. Struktura jest jedna, ale wnętrza każdego poziomu zostały stworzone indywidualnie, w różnych stylach. Wydaje się, że w domu mieszka wiele osób z różnych epok, o różnych wartościach i postrzeganiu świata. Łączy lokalizacje tylko poza ekranową muzyką, a także brak łatwej okazji do opuszczenia lokalu. Nie ma limitu czasu, tylko podkreśla uwikłanie zagadek.

Charakterystyczne cechy gry:

  • 50 nowych pokoi, każda z własną układanką;
  • Odpowiednie i motywujące wskazówki;
  • Łatwa fabuła z elementami mistyki;
  • Wygodne zarządzanie;
  • Przyjemny wygląd.

Gra się opóźnia, trudno się od niej oderwać. Nie tylko służy jako zabójca czasu, ale także trenuje mózg, sprawia, że ​​konieczne jest analizowanie drobnych rzeczy, zwracanie uwagi na szczegóły, próbowanie niezwykłych kombinacji działań w nadziei na sukces. Potrzeba odwagi, aby nie wpaść w panikę w czterech ścianach, gdzie każdy centymetr został już zbadany, a pożądany rezultat nie został osiągnięty. Celowość w tandemie z cierpliwością pozwoli ci odpowiednio poradzić sobie z zadaniami, znaleźć wyjścia i czerpać prawdziwą przyjemność z tego, co się dzieje.


Reklama

Pobierz Czy uda ci się uciec ze 100 pokoi 15 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Fix bugs.
informacje ogólne
wersja 15 (1001005)
Data umieszczenia 2020-01-09 03:19
rozmiar 99.86 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje HKAppBond na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/11 09:33
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |