Gladiator Glory Egypt
0 (0)

Gladiator Glory Egypt

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Gladiator Glory Egypt to akcja z historyczną stronniczością, w której gladiator jest szkolony, próbując stać się godnym na bitwy w najlepszych arenach starożytnego Rzymu i oczywiście będzie walczył tylko o wolność!

Gracz wcieli się w rolę ucznia specjalnej szkoły gladiatorów, weźmie udział w niebezpiecznych bitwach, zrobi niesamowite odkrycia i znajdzie odpowiedzi na tajemnice historii. W przyszłości możesz wyrosnąć na najbardziej znane areny Rzymu. Zwycięstwo na jednej z tych aren pozwala ci osobiście spotkać się z cesarzem, aby otrzymać koronę triumfu i długo oczekiwaną wolność. Są to tylko plany na daleką przyszłość, których wdrożenie będzie wymagało ciężkiej pracy. Pokaż, że warto postawić na swoją postać!

Gladiator nie tylko pragnie wolności, ale stara się wygrać wojnę dla ludzi. Okrutny mistrz Notiks stawia rycerza na małych arenach, aby patrzeć na walkę wyłącznie dla zabawy. Taka sytuacja nie przerwie bohatera, jest gotów przelać krew i uszczęśliwić mistrza, ponieważ w trakcie bitew zdobywa nieocenione doświadczenie i unikalną taktykę walki. Bonusy i specjalne umiejętności pomogą stać się najlepszymi. Im więcej pieniędzy gladiator wniesie do Notiksa, tym bardziej korzystny będzie stosunek do okręgu. A rozwiązywanie problemów od innych bohaterów pomaga znaleźć cenną ścieżkę do wolnego życia.

Charakterystyczne cechy gry:

  • duże możliwości pompowania postaci i sprzętu;
  • jasne bitwy w oczach krwiożerczych ludzi, spragnione widowisko;
  • indywidualne strategie i kombinacje;
  • bitwy w czasie rzeczywistym z graczami z całego świata;
  • uderzające otoczenie epoki starożytnego Rzymu.

Gracze muszą także podróżować do różnych prowincji, aby znaleźć nowe areny i zwiększyć ich świadomość. Doskonała grafika i spektakularne lokalizacje w odpowiednim stylu pozwalają zanurzyć się głębiej w tematy historyczne. Zaproszenie przyjaciół do walki jest dostępne, aby uzyskać bardziej żywe wrażenia. I nie zapomnij stale ulepszać cech osobistych, aby czuć się pewnie na arenach wysokiego poziomu. Jeśli staniesz się bogiem areny, z pewnością będziesz miał szczęście pod postacią cesarza.


Reklama

Gladiator Glory Egypt dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/12 09:17
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |