Rycerz wieży
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Tower Knight to fajna gra casual, w której dzielny kot musi zejść z zawalającej się wieży, obejść przeszkody i pozostać nietknięty.

Los puszystej postaci popadł w trudny test, gracz musi mu pomóc poradzić sobie z szybkim zejściem na niepewnej wieży. Po silnej eksplozji ogoniasta spada do pewnej wieży. W momencie niepowodzenia zwierzę nie wpada w panikę i natychmiast zaczyna oczyszczać drogę, aby wkrótce dotrzeć do bezpiecznego podłoża. Ale jego droga będzie długa, a im dalej, tym bardziej będzie miał trudności i wrogów. Czasami można się bać na śmierć, przeżyć i zrozumieć, że strach spowalnia tylko ten proces.


Poruszaj się aktywnie i ostrożnie, a wtedy szczęście się do ciebie uśmiechnie. Zarządzanie bohaterem jest niezwykle proste: kliknięcia w lewo / w prawo oraz w górę / w dół pomagają poruszać się we właściwym kierunku, łapać bonusy i unikać przeszkód. Czasami wystarczy zatrzymać się i zrobić sobie przerwę na kilka sekund, a następnie kontynuować dziwną, ale bardzo ekscytującą podróż.

Funkcje Tower Knight:

  • Dynamiczna rozgrywka;
  • Podstawowe zarządzanie;
  • Przeciwnicy z inteligencją;
  • Zbieraj monety i bonusy;
  • Niesamowite efekty specjalne.

Długi pobyt w zamkniętej przestrzeni sprawia, że ​​świat czuje się inaczej, nawet uzależnia. Tutaj również będzie zmiana pory dnia, przeżyć i adrenaliny. Przeciwnicy uważnie obserwują kota i przygotowują pułapki dokładnie w tych momentach, kiedy zwierzę zbliża się. Być może postać nie chce się do nich zbliżyć, ale instynkt samozachowawczy sprawia, że ​​aktywnie się obniża.

Deweloper gry LPlay zadbał o dźwięk wysokiej jakości. Im dłużej grasz, tym więcej dźwięków się pojawia. Jest to alarmujące i jednocześnie pogrąża się w aurze uwięzienia, gdzie najgorsze jest zatrzymanie w połowie drogi. Zostań pomocą dla dzielnego kota!


Reklama

Pobierz Rycerz wieży 1.0.4 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0.4 (104)
Data umieszczenia 2019-04-12 16:31
rozmiar 33.9 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje LPlay Game na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/13 07:29
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |