Homo ewolucja
4.6 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Homo Evolution to wyjątkowa arkada o ewolucji świata, w której musisz wybrać kierunek rozwoju cywilizacji, tempo poprawy ludzkości. Oczywiście, podobnie jak wiele innych części, został stworzony w formacie klikacza, który jest dość wygodny i bardzo wciągający.

Gracz działa jako Stwórca i najpierw łączy podobne zwierzęta, krzyżuje różne osoby i dostaje nowe stworzenia. W ekscytującym procesie powinieneś upewnić się, że przypadkowo nie zniszczysz naszej wspaniałej planety. Stopniowo możesz przejść do bardziej złożonych form życia, zdobyć prymitywnego człowieka.

W procesie powstawania jednostek obserwuje się 4 gałęzie rozwoju. Bestie są ulepszane od embrionów starożytnych ludzi do współczesnych żywych stworzeń. Ludzkość przechodzi od przedstawicieli starożytnych światów do mieszkańców dzisiejszych megamiast. Zmieniają się także gusta ludzi, ale pragnienie okularów pozostaje, za to odpowiada gałąź rozrywki. Będą kolekcje myślicieli-poetów i stron lekkomyślnych mistrzów. Zmieniają się także preferencje smakowe ludzi: gałąź produktów rozwija się od naturalnych elementów po żywność modyfikowaną przez naukowców.

Charakterystyczne cechy arkady:

  • intuicyjna kontrola;
  • bogata grafika i żywa wizualizacja;
  • fajne bonusy i żetony;
  • wiele różnych światów;
  • 8 etapów rozwoju, które następują po 4 głównych.

Jeśli ludzie osiągnęli poziom nowoczesności, możesz wybrać ich priorytety i budować wartości. Gracz wybiera, jak ważna będzie nauka, sport, Internet, telewizja, komponent wirtualny i tak dalej. Poznaj każdy z ośmiu dostępnych kątów, otwórz je jeden po drugim i będziesz w stanie wyobrazić sobie planetę swoich snów.

A wszystko zaczyna się od małej jaszczurki. Połączenie tych dwóch daje dostęp do nowych, małych, ale pewnych siebie kroków, dzięki czemu możesz poznać wszystkie proponowane kierunki, stworzyć wyjątkowy świat ze specjalnymi zasadami i zwyczajami. Najważniejsze, żeby nie przesadzić, żeby sytuacja pozostała pod kontrolą. Gra pozostawia przyjemny posmak, sprawia, że ​​spędzanie wolnego czasu jest łatwe i przyjemne. Wypróbuj, czekasz na planetę, spragnioną ewolucji!


Reklama

Pobierz Homo ewolucja 1.5.11 dla LG V34

Nowości w tej wersji
New feature - Tap Challenge!
informacje ogólne
wersja 1.5.11 (300111)
Data umieszczenia 2021-02-28 22:42
rozmiar 32.55 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/13 09:32
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |