Dolina żniw
3.9 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Harvest Valley to bardzo pozytywny symulator, w którym musisz radzić sobie z roślinami, hodować zwierzęta, rozwijać terytorium i komunikować się z dobrodusznymi sąsiadami, jednym słowem mamy inną farmę;)

W każdej farmie jest wystarczająco dużo pracy, zwłaszcza jeśli planujesz rozwijać się i uzyskiwać znaczne dochody. Ale na początku farma jest zniszczona i będzie musiała spróbować doprowadzić ją do dobrego stanu. W obecności komfortowych warunków można uruchomić zwierzęta i drób. Przedstawiciele lokalnej fauny są bardzo przyjaźni, łatwo jest jednak nawiązać z nimi kontakt, aby zapewnić odpowiednią opiekę dla każdego z nich nie jest łatwym zadaniem. Monity błogosławieństwa przypominają niezbędne działania.

Z czasem miejscowi ludzie zaczną przychodzić do twojej postaci, aby zamówić różne rodzaje produktów. Budowa mini-fabryk sprawi, że procesy będą się rozwijać, sprzedawać więcej i stać się bogatszym. Możesz uczyć się rzemiosła i wystawiać wyniki pracy na targach. W kuchni można tworzyć wykwintne dania, w warsztacie można robić cenną biżuterię lub szyć ubrania (w tym drugim przypadku przydatne będzie krosno).

Charakterystyczne cechy zabawek:

  • Rozmowni i dobrzy sąsiedzi;
  • Zwierzęta Nyasnye;
  • Różne rośliny do sadzenia;
  • Budowa i modernizacja budynków (zakład, szopa i inne);
  • Wiele narzędzi do rozwoju ich talentu w rzemiośle.

Nie ma żadnych ograniczeń, tylko gracz kontroluje tempo i skalę rozszerzeń. Każdy jest gotów mu pomóc, sąsiedzi będą nawet dzielić się swoimi osobistymi doświadczeniami i opowiadać ciekawe historie, z których można zebrać interesujące informacje. Zgodnie z zasadami tego gatunku, na opuszczonym gospodarstwie lub w jego pobliżu, skarby starożytnych są ukryte. Dokładniej zbadaj okolicę, aby nie stracić z oczu najważniejszej rzeczy.

Gra oferuje doskonałą grafikę, ładna grafika sprawia, że ​​rozgrywka jest bardziej intensywna. Drogi Soundtek całkowicie zanurza się w aurze fantastycznego świata, w którym życzliwość i pozytywne panowanie. Zabawne zadania fabularne pomagają poruszać się do przodu, nawet jeśli oczy biegną z przodu nadchodzących prac. Praca tutaj to przyjemność!


Reklama

Dolina żniw dla LG V34

Ocena:

(4)
3.93★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/15 07:37
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |