Gwiazdy czołgów
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Tank Stars to bardzo klasyczny format zręcznościowy dla Androida, w którym stajesz się członkiem pojedynku czołgów i tylko z innym, prawdziwym przeciwnikiem, co oznacza przyzwoity opór w każdym scenariuszu. Ale skąd korzenie rosną, powiemy natychmiast po spotkaniu z tymi, którzy przygotowali dla nas grę.

W roli wydawcy znajdowało się studio Playgendary, którego pracę można już spotkać, ponieważ są pewne arcydzieła, popularne i pozytywne. Flip the Gun, Partymasters, Bouncemasters!, Polysphere to te projekty, liczba pobrań, które mogą przekroczyć 10 milionów, ale nawet to nie jest limit, ponieważ osobno warto zauważyć grę Kick the Buddy, która przekroczyła kamień milowy 100 milionów, a to jest najwyższa liga! Nawiasem mówiąc, ten nowy produkt stara się tam dotrzeć, który jakoś przeskoczył zbyt szybko do 50 milionów, co oznacza, że ​​przekroczy 100, tylko później ...


Rozgrywka jest natychmiastowa i bezwarunkowa, ponieważ wtedy tylko da więcej odniesień przypominających takie arcydzieło jak Worms, we wszystkich jego odmianach. Oczywiście istnieją różnice, ponieważ w twoim przypadku kontrolujesz tylko jeden czołg, a nie drużynę, ale jest to raczej hołd dla platformy mobilnej, dla której zespół podopiecznych jest za długi. Niemniej jednak bitwa będzie krok po kroku, podczas swojej tury możesz jeździć i strzelać trochę, a muszle mają tutaj fundamentalne znaczenie i to jest właśnie cecha, którą możesz wybrać i rozwijać. Więc idź na pole bitwy, celuj i próbuj najpierw zniszczyć wroga, to jest cały sekret sukcesu!


Cechy gry:

  • Duży wybór potężnych i niebezpiecznych broni;
  • Grając online wszyscy przeciwnicy są prawdziwymi graczami;
  • Rozwijaj swoją broń, aby stać się niepokonanym;
  • Ładna grafika.

Wady gry:

  • Jest reklama, która zawsze zawiesza się u dołu ekranu, widać to na zrzutach ekranu;
  • Oczywiście są też zakupy, więc możesz je kupić i zrobić.

Konkluzja: oczywiście gra Tank Stars jest znacznie prostsza niż wspomniane wcześniej arcydzieło Worms, ale w każdym razie poczucie nostalgii jest prawie gwarantowane, co oznacza, że ​​zalecamy spojrzenie na tę grę.


Reklama

Pobierz Gwiazdy czołgów 1.5.5 dla LG V34

Nowości w tej wersji
We are ready to make your game experience even greater! Bugs are fixed and game performance is optimized. Enjoy!

Our team reads all reviews and always tries to make the game better. Please leave us some feedback if you love what we do and feel free to suggest any improvements.
informacje ogólne
wersja 1.5.5 (554)
Data umieszczenia 2021-02-18 14:59
rozmiar 87.96 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Playgendary na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/15 09:43
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |