Ostatni cień
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Last Shadow to typowa zabawka do odgrywania ról, wypełniona krwawymi bitwami profesjonalnych ninja i pragnieniem zemsty, które połączone są ze szczegółowym planowaniem spraw.

Koreański programista UsFun Games wabi graczy fantastycznym światem pełnym tajemnic i niebezpieczeństw. W przeciwieństwie do podobnych zabawek, długie bitwy są tutaj nieliczne. Nacisk kładzie się na szybkość i jakość reakcji, poziom wytrzymałości przechodzi w tło. Możesz uczestniczyć zarówno sam, jak i ze znajomymi, jeśli nie boją się ryzykownych przygód.

W trakcie bitwy możesz zorganizować zmianę sił, jeśli specjalny bóg przyjdzie na ratunek, może drastycznie zmienić bieg wydarzeń podczas bitwy, dzięki czemu dalsze wydarzenia będą się rozwijać zupełnie inaczej. Jednym z wielkich celów jest spotkanie z mistrzem, który przez swoje zaniedbanie zranił innych członków rodziny postaci i jest teraz zaprzysiężonym wrogiem rodziny. Spotkanie z najsilniejszym zwiastuje trudną konfrontację i krwawą masakrę, ale pragnienie zemsty silniejsze niż jakiekolwiek obawy. To właśnie porusza bohatera i sprawia, że ​​porusza się do przodu zgodnie z wcześniej narysowanym planem.

Charakterystyczne cechy projektu:

  • umiejętność wywoływania najsilniejszego ninja;
  • zespół rekrutacyjny z zawarciem najlepszych postaci;
  • bohaterowie o różnych postaciach i zdolnościach;
  • łączenie umiejętności w bardziej spektakularną walkę;
  • walcz z głównym mistrzem.

Tworzenie strategii jakości jest priorytetem, ponieważ chaotyczne walki bez zastanowienia się nad kolejnymi krokami nie przyniosą dobrych rezultatów. Twórcy RPG zwrócili uwagę na małe rzeczy i opracowali wiele niuansów, aby gracz mógł stworzyć indywidualną historię, kiedy udał się w tę niezwykłą podróż. Wykorzystaj moc członków zespołu, połącz najlepsze opcje, aby uzyskać zmotywowanych i silnych kolegów z drużyny.

Zabawka cieszy się niesamowitą grafiką i fascynującą fabułą. Animacja jest bardzo realistyczna i zaciera linie między fikcyjnym światem a rzeczywistością. Takie RPG jest naprawdę warte uwagi każdego azjatyckiego fana slashera.


Reklama

Pobierz Ostatni cień 1.0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0 (28)
Data umieszczenia 2019-04-15 20:48
rozmiar 96.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje UsFun Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/16 09:46
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |