Farba domowa
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

House Paint to ciekawa androidowa gra logiczna, która opowiada o transformacji wyblakłych domów w kolorowe budynki. Konieczne jest całkowite pomalowanie białej przestrzeni bez pustych przestrzeni. Zadanie jest proste, ale tylko na pierwszy rzut oka!

Po zbudowaniu domu musisz zaprojektować elewację, dodać kolor i rozjaśnić budynek. Gracz będzie pełnił rolę mistrza malowania domów. Głównym zadaniem jest pełne malowanie białej powierzchni. Warunkowy kwadratowy pędzel jest sterowany ruchami góra-dół i lewo-prawo. Pierwsze poziomy są rozwiązywane po prostu, każdy może chodzić po obwodzie. Jednak pędzel zmienia kierunek tylko po uderzeniu w krawędź ściany lub bariery (krawędź okna, mur itp.), Zmiana kursu ruchu w dowolnym momencie nie będzie działać.

Mistrz zaczyna ufać pracy z dużymi, a nawet wieżowcami, ze złożonym układem elementów na ścianie. Każdy dodatkowy szczegół pomaga w odpowiednim momencie odpocząć i zacząć poruszać się w innym kierunku. Czasami wydaje się, że przeszkadzają w rysowaniu wielkoformatowej ściany, ponieważ po pierwszych uderzeniach są puste kwadraty. Ale jeśli zastanowisz się nad działaniami i skierujesz pędzel we właściwym kierunku, będziesz mógł malować nawet najbardziej odległe i niewygodne punkty.

Charakterystyczne cechy układanki:

  • łatwość zarządzania;
  • ładna ścieżka dźwiękowa;
  • premie za rozwiązywanie problemów;
  • stały wzrost złożoności zadań;
  • kilka ścian puzzli na każdym poziomie.

Pewna monotonia jest zauważana w grze dzięki prostej grafice i tym samym typom zadań. Programista SayGames stara się urozmaicić rozgrywkę, dodaje nowe poziomy. Istnieją również specjalne poziomy z bardziej znaczącą nagrodą. Jeśli chcesz uciec od codziennego zamieszania i pomalować świat w jasnych, bogatych kolorach - koniecznie wypróbuj House Paint. Gra pomoże Ci się zrelaksować, dobrze i przyjemnie spędzić czas bez zbędnego napięcia.

Być może projekt zainspiruje cię do zmiany projektu własnego domu, wypełniając wnętrze lub powierzchnię zewnętrzną nowymi odcieniami. Odkryj swój talent projektowy!


Reklama

Pobierz Farba domowa 1.4.7 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.4.7 (66)
Data umieszczenia 2020-12-05 06:15
rozmiar 24.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje SayGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/17 07:21
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |