Czerwona geometria skrzynki
0 (0)

Czerwona geometria skrzynki

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Red Box Geometry to dość zwyczajna gra zręcznościowa dla Androida, w której otrzymujesz prostą grafikę, proste sterowanie, intuicyjną rozgrywkę i ogólnie wszystko jest bardzo proste, z wyjątkiem jednego - jego przejścia. Jednak, jak łatwo się domyślić, jest to główna cecha gry.

Przygotowali grę w studiu Tertium Games, założonym przez niezależnych programistów, z dumą nazywając swoje stworzenie grą niezależną, która, nawiasem mówiąc, nie uchroniła go przed obecnością zarówno reklam, jak i zakupów wewnętrznych, choć nie najbardziej nachalnych, co po raz kolejny udowadnia, że deweloperzy to także ludzie i chcą jeść. Jednak studio nie ma jeszcze innych projektów, a liczba pobrań tej gry jest bardzo skromna, niestety tak się kończy, nie rozpoczynając ...


Jak nam się wydawało, wskazówka geometrii w nazwie nie jest na nic, miliony graczy znają grę Geometry Dash, która ma bardzo trudną rozgrywkę, prawdziwy piksel hardcore, oczywiście staraliśmy się zaimplementować coś takiego w tym przypadku. Istnieje jednak wiele różnic. Na przykład kierunki ruchu się zmienią, gdzieś będziesz musiał poruszać się poziomo, gdzieś pionowo, w każdym razie jest to rodzaj tunelu z wieloma przeszkodami. Najczęściej przeszkodami są kamienie, które muszą być ostrożnie pochylone, przylegające do półek w ścianach. Jeszcze jedno - tutaj możesz się złamać i kontynuować, ponieważ zadanie nie jest łatwe do wykonania, zadanie polega na bardzo szybkim przejściu, a każdy wypadek prowadzi do tego, że tracisz cenne sekundy ... Możesz poruszać się ostrożnie, ale to znowu jest długi czas ... Wszystko złożoność sytuacji, którą możesz odczuwać tylko wtedy, gdy zanurzasz się w tym, co się dzieje, co Ci doradzamy.


Cechy gry:

 • Hardcore rozgrywka, osiąganie wybitnych wyników jest bardzo trudne;
 • Różne przeszkody;
 • Bitwy z bossami, które nie ułatwią życia;
 • To gra niezależna, co oznacza, że ​​atmosfera jest odpowiednia;
 • Tabela liderów, gdzie możesz zrozumieć, kto jest w stanie;

  Świetna ścieżka dźwiękowa;

  36 poziomów do Twojej dyspozycji.

Wady gry:

 • Prosta grafika, typowa rozgrywka ...
 • Są reklamy i zakupy w grze.

Konkluzja: gra Red Box Geometry to typowy projekt dla niezależnych programistów, dość wysokiej jakości, ale trochę szalony, komuś się to podoba, dla Ciebie została stworzona gra;)


Reklama

Pobierz Czerwona geometria skrzynki 1.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
The game ads has been removed.
informacje ogólne
wersja 1.3 (91)
Data umieszczenia 2019-04-16 18:30
rozmiar 54.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/17 09:28
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |