Hero Z: Survival Evolved
0 (0)

Hero Z: Survival Evolved

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Hero Z: Survival Evolved to strategia dla Androida, w której musisz zbudować bazę, zebrać zespół dzielnych wojowników i wziąć udział w bitwach z postaciami zombie, które wzięły Ciemną Stronę!

Zakończenie XXI wieku upłynęło pod znakiem upadku dużej liczby kryształów na Ziemi. Ten obcy materiał miał bardzo silne promieniowanie tła, zamieniając wszystkich w zombie. Ludzie, jako gatunek, nagle znaleźli się na skraju wymarcia. W bitwie żywych i umarłych pojawili się ci, którzy wiedzą, jak wchłonąć energię kryształów. Są superbohaterami, ostatnią nadzieją dla ludzkości w przyszłości. Gracz stanie się głową jednej z tych jednostek.

Zbierz najlepszy zespół i ulepszaj umiejętności każdego żołnierza w celu jakościowej konfrontacji z różnymi zagrożeniami. Pułk będzie reprezentantem kilku specjalności, wybierz wymagane zadania do szkolenia jednego lub innego rodzaju wojska. Zatrudnij również najsilniejszych z fantastycznymi umiejętnościami.

Aby zorganizować wygodne lub przynajmniej bezpieczne warunki życia i przygotowania dla swoich podopiecznych, zaangażuj się w budowę swojej bazy. Za jego ścianami możesz ukrywać budynki do różnych celów. Wyposaż wszystko w tę twierdzę na podstawie własnych preferencji.

Charakterystyczne cechy zabawek:

  • pompowanie bohaterów do odzieży, broni, umiejętności;
  • umiejętność zatrudniania ludzi o unikalnych zdolnościach;
  • budowanie bazy;
  • kilka rodzajów żołnierzy;
  • dobra mieszanka strategii, RPG i projektu karty.

Walki w czasie rzeczywistym (od ściany do ściany) dają imponującą dawkę adrenaliny. Skromne efekty specjalne są kompensowane przez trójwymiarową grafikę w stylu kreskówki i dobry dźwięk poza ekranem.

Przed bitwą możesz użyć inteligencji: wyślij niewielką liczbę bohaterów, aby wyjaśnili szczegóły sytuacji. Pomoże to zorientować się w wyborze żołnierzy do konkretnej bitwy i zminimalizować straty.

W bitwie możesz zapraszać przyjaciół. Atmosfera apokalipsy zombie czeka na odważne dusze, które chcą budować strategiczne plany i kochać gry RPG.


Reklama

Pobierz Hero Z: Survival Evolved 1.0.13 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Updates:
1.Amend limit of every feature in VIP purchase
2.Amend free building in 5 mins
3.Amend arena display
4.Amend parameter error in guild feature
5.Amend other known bugs
informacje ogólne
wersja 1.0.13 (1000013)
Data umieszczenia 2019-04-18 17:44
rozmiar 28.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/19 09:40
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |