Ostatni krzyżowcy
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

The Last Crusaders to kolorowa gra fabularna z elementami strategii, w której musisz zebrać swoją armię i spróbować odgrywać rolę jej szefa w walkach z przeciwnikami.

Utworzenie godnej armii nie jest łatwym zadaniem. Zwłaszcza, gdy każdy uczestnik ma unikalne umiejętności, nawet jeśli pochodzą z tego samego rodzaju oddziałów. Gracz będzie musiał przeprowadzić analizę możliwości żołnierzy i połączenie siły oddziałów w optymalnej proporcji. Stan mózgów pod wieloma względami jest obowiązkowy, ponieważ konieczne jest rozdzielenie zadań pomiędzy sojuszników, wskazanie najlepszych momentów na wykorzystanie ich poza możliwościami, a jeśli coś poszło nie tak w bitwie, warto wypróbować inną strategię.

Pamiętaj, że podczas bitwy zdobywane jest tylko doświadczenie. Dystrybucja instrukcji, tworzenie planu działania i inne zadania są wykonywane przed walką. Podczas walki nie ma możliwości zmian, więc możesz się zrelaksować i kontemplować przez chwilę. Kiedy wszystko idzie idealnie, pozwól się rozpraszać bardzo malowniczym lokalizacjom. Deweloper poświęcił wiele uwagi projektowi wizualnemu, krajobrazy są niesamowicie piękne. Gdy plan nie działa - rób notatki na przyszłość, aby uniknąć powtarzania błędów.

Charakterystyczne cechy anime RPG:

  • wiele ekscytujących poziomów;
  • solidna armia wspierająca autorytet gracza;
  • bonusy i skarby;
  • walki z bossami;
  • kilka formatów gier (bitwy z prawdziwymi przeciwnikami lub postaciami fikcyjnymi).

Bardzo zadowoleni ze ścieżki dźwiękowej, w chwilach spokoju słychać dźwięki natury: ptaki, szum wiatru i pobliski strumień. Gdy na horyzoncie pojawia się niebezpieczeństwo, sygnały ostrzegawcze sprawiają, że natychmiast się koncentrujesz. Tło pomaga całkowicie zanurzyć się w nieskomplikowany wątek gry.

Dla tych, którzy chcą sprawdzić się pod innym kątem, są specjalne areny, na których można zmierzyć swoją siłę z innymi graczami online. Ta opcja jest odpowiednia dla tych, którzy zdołali przepompować swój zespół, przetestować różne kombinacje umiejętności w bitwach, zapewnić wysokiej jakości broń, a także sprzęt. Wejdź na arenę, aby zademonstrować swoje przywództwo.


Reklama

Pobierz Ostatni krzyżowcy 1.21.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Add three 5-star Heroes: Erika, Listy and Dragatte. Available in restricted card pool.

- Add restricted card pool using ELGA summon stone, available at level 45. Limited heroes can be obtained in the card pool.

- Add the card-getting record of the calling interface. When you get 5-star heroes, players' card-getting record will be displayed in the interface.

- Open the restricted card pool: Raphael and Pursuer 11, Lae and Zero.
informacje ogólne
wersja 1.21.0 (60)
Data umieszczenia 2020-03-04 22:44
rozmiar 36.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/20 07:45
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |