Zemsta Galagi
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Galaga Revenge to strzelanka dla Androida, w której znajdziesz wszystkie najbardziej typowe rzeczy, których można oczekiwać od tego gatunku, co w ogóle nie jest zaskakujące, ponieważ tę grę można bezpiecznie nazwać jednym z założycieli gatunku, samą grą, która może podbić miliony!

Oczywiście przygotowali grę w BANDAI NAMCO, dzięki której 35 lat temu ta gra została wydana po raz pierwszy, a teraz, po tylu latach, postanowiono wydać remake legendarnej gry. Przy okazji, czy zauważyłeś, że wiele gałęzi przemysłu jest przerabianych? Kino, gry, nawet elektronika! Tak czy inaczej, w świecie Androida jest to najbardziej prestiżowe wydarzenie wśród przeróbek w 2019 roku , przynajmniej na razie, więc nie przegapimy tego.


Jeśli spojrzysz na rozgrywkę, to programiści będą mieli wiele pytań, zwłaszcza wśród fanów oryginału. Podczas gdy pierwotnie założony szczery hardcore, jak wiele gier z tamtych lat, taktyka i zimna kalkulacja musiały przejść każdy poziom, który, między innymi, został zredukowany do doskonałej reakcji z twojej strony, nowego produktu łatwo i naturalnie mógł zapomnieć o tych zasadach jak zły sen. Wszystko, co pozostało z oryginału, jest rodzajem kontynuacji fabuły (jeśli w ogóle dotyczy tego gatunku), ponieważ twoja postać uczestniczy w tej samej organizacji, która broniła świata ostatnio, co jest miłe, ale ma niewielki wpływ na to. Grafika stała się gładka, piękna i zorientowana anime, bez pikseli. Ilość akcji znacznie wzrosła, więc jedyne, co ci pozostało, to zniszczyć wszystko, co stanie Ci na drodze, i zebrać walutę gry, aby wypompować swój statek. W rezultacie fani są nieszczęśliwi, ale gracze dorywczy mogą zaakceptować projekt jako reprezentanta jakości swojego gatunku.


Cechy gry:

  • Remake słynnej gry, która pojawiła się ponad 35 lat temu!
  • Dynamiczna rozgrywka z ładną grafiką
  • Wielu przeciwników i szefów
  • Waluta gry, którą można wydać na ulepszenia
  • Brak reklam.

Wady gry:

  • Gra posunęła się zbyt daleko od oryginału, co denerwuje wielu
  • Zakupy są obsługiwane, ale jest to typowe dla darmowego projektu.

Konkluzja: jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie plusy i minusy, to możemy powiedzieć, że gra Galaga Revenge to dobra strzelanka z przewijaniem, która mimo to utraciła prawie wszystkie połączenia z oryginałem, co oznacza, że ​​twórcy po prostu używają legendarnego tytułu, że nawiasem mówiąc, mają wszelkie prawo, ale to, jak to traktujesz, zależy od ciebie.


Reklama

Pobierz Zemsta Galagi 1.1.7 dla LG V34

Nowości w tej wersji
*Bug fixed and improve stability.
informacje ogólne
wersja 1.1.7 (11901081)
Data umieszczenia 2019-04-21 11:15
rozmiar 81.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/22 07:13
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |