Składane bloki
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Folding Blocks to gra logiczna w minimalistycznym stylu dla Androida, w której musisz znaleźć sekwencję wypełnienia szarej powierzchni kolorowymi blokami bez tolerancji przestrzeni.

Gracz będzie musiał pokryć szary odcień bardziej kolorowymi kwiatami, biorąc pod uwagę pewne niuanse i zasady. Na każdym poziomie jest jedno zadanie, którego warunki są natychmiast widoczne. Forma lokalizacji dla każdego poziomu jest inna, ale nie zmienia się w procesie. Bloki na boisku nie są przesuwane, tylko mnoży się je w wybranym kierunku. Cztery kwadraty można wykonać cztery, obracając w prawo / w lewo lub w górę / w dół. Następne przerzucenie spowoduje wypełnienie ośmiu elementów. Nagłe pojawienie się nowych kwadratów w środku procesu jest wykluczone.

Zasada rozwiązywania zagadek jest natychmiastowa, pierwsze kilka poziomów jest bardzo łatwe. Następnie na polu pojawia się jednocześnie kilka odcieni, lokalizacja przybiera niestandardowe kształty (kwadrat z wycięciem, zygzaki itp.). Nieprawidłowy ruch uniemożliwi ci pokrycie całej niezbędnej powierzchni, będziesz musiał ponownie przejść poziom. Możesz całkowicie odwrócić figurę, nie zamykać wąskiego paska szerokim elementem, dlatego cały plan działań należy przemyśleć przed rozpoczęciem rozwiązywania problemu.

Charakterystyczne cechy gry Folding Blocks:

  • 50 ekscytujących poziomów;
  • możliwość ponownego uruchomienia układanki z czystym kontem;
  • grafika w stylu rysunkowym;
  • intuicyjna kontrola;
  • niestandardowy algorytm rozwiązania.

Jeśli w miejscu znajduje się kilka cieni, musisz wziąć pod uwagę, że możesz pokryć tylko jedną warstwę kwadratów. Nie próbuj ponownie wypełniać środkowych płytek, aby pokryć odległe szare obszary. Lepiej kliknij przycisk aktualizacji w górnym rogu ekranu i ponownie uruchom poziom. Na szczęście wyniki poprzednich zadań w tej sytuacji są zapisywane.

Projekt i dźwięk poza ekranem jest bardzo skromny, twórca Popcore Games postanowił nie skupiać się na nich, a raczej postawił na ascetyzm. Prostota pozwala grze wyróżnić się wśród chwytliwych analogów. Jeśli chcesz połączyć trening mózgu z rozrywką na kilka wycieczek w transporcie - wypróbuj tę łamigłówkę!


Reklama

Pobierz Składane bloki 0.91.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fixes + performance improvements. Thank you for playing!
informacje ogólne
wersja 0.91.1 (9101)
Data umieszczenia 2021-02-28 22:45
rozmiar 67.13 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/22 09:15
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |