Świnki Raddlesham
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Raddlesham Mumps to mistyczne poszukiwanie androida, w którym osierocony chłopiec ujawnia tajemnice pustego domu rodzicielskiego. Czy masz odwagę dowiedzieć się prawdy?

Crispin to siedmioletni chłopiec, który rano pochował swoich rodziców. Wspiął się na strych domu rodzinnego, gdzie zebrano wiele interesujących rzeczy. Bez większego entuzjazmu badając żywioły, chłopiec odkrywa dziwne logiczne powiązania między nimi. Okazuje się, że mroczny sekret pewnej świni jest tutaj zaszyfrowany, a wszystkie obiekty mają coś wspólnego z tym sekretem. Lektor pomoże zorientować się w przestrzeni, wywoła możliwe opcje działania.

Gracz samodzielnie wybiera kierunek ruchu, a także szybkość i kolejność rozwiązywania problemów na każdym poziomie. Musisz pomóc chłopcu rozwiązać zagadki na różnych poziomach i zebrać wszystkie informacje, aby dotrzeć do prawdy. Crispina czeka na mroczną przygodę z masą niezrozumiałych chwil i zawiłych szlaków, widocznych tylko dzięki latarni. Pomimo swojego wieku bohater jest gotowy poradzić sobie z każdą tajemnicą na strychu odziedziczonego budynku.

Charakterystyczne cechy gry Raddlesham Mumps:

  • szczegółowa grafika trójwymiarowa;
  • oryginalny format opowiadania;
  • niezwykła fabuła;
  • mistyczna atmosfera;
  • Duża liczba zabawnych zagadek.

Samotność w tak ogromnym miejscu postaci nie przeszkadza, bardzo ciekawe jest poznanie okoliczności tej dziwnej historii. Twórcy wybrali świetną ścieżkę dźwiękową, zwielokrotniającą mistykę atmosfery. Dobra rozgrywka i przemyślane lokalizacje pozwalają całkowicie zanurzyć się w fabułę.

Każdy poziom jest nasycony niesamowitym tandemem mrocznych i wzruszających chwil. Fabuła jest tak intrygująca, że ​​codzienne sprawy szybko znikają w tle, nuda znika, a czas spędzony w grze topnieje niepostrzeżenie. Tutaj wszystko jest zdezorientowane i jednocześnie bardzo wyraźnie ze sobą powiązane. Wszystkim miłośnikom mistycznych scenariuszy z poruszającym podtekstem gwarantujemy ten projekt!


Reklama

Pobierz Świnki Raddlesham 1.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Added 64bit support.
informacje ogólne
wersja 1.0 (2)
Data umieszczenia 2019-04-22 18:21
rozmiar 96.77 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/23 09:19
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |