Starcie rzeczywistości
0 (0)

Starcie rzeczywistości

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Reality Clash to internetowa gra akcji z rozszerzoną rzeczywistością dla Androida, która działa na zasadach Pokemon Go, ale w nieco innym kontekście, oferując graczom wyjątkowe, a nawet wyjątkowe doświadczenie bitew.

Przygotowaliśmy grę w studio Reality Gaming Group Ltd, na którego koncie jest to pierwszy projekt, który nie zyskał jeszcze wielkiej popularności, ale jesteśmy pewni, że w przypadku kolejnego HYIP nie będzie mógł się go pozbyć.


Wszystko zaczyna się zgodnie z zasadami określonymi w Pokemon Go, ponieważ musisz mieć dostęp do Internetu i włączyć geolokalizację, aby połączyć się z serwerami, określić swoją pozycję i uzyskać zadanie, które będzie polegało na dotarciu do punktu kontrolnego i, na przykład, utrzymaniu tam obrony , lub wygrać ... Jak łatwo się domyślić, będziesz musiał walczyć z innymi graczami, którzy byli na miejscu przed tobą, lub przyjść później, a tutaj zaczyna się zabawa. Twój smartfon zamienia się w broń palną, oczywiście w przenośni. Używając kamery, musisz wycelować w przeciwników, biorąc pod uwagę, że dzięki systemowi rzeczywistości rozszerzonej gra przekształca wszystkie prawdziwe przeszkody w podobne, tylko z uproszczoną grafiką i będą one widoczne na ekranie. W takim przypadku, kiedy naprawdę możesz ukryć się za ławką w parku! Oczywiście, podążając za wynikami ukończonych zadań, otrzymasz doświadczenie i inne bonusy, które pozwolą ci rozwijać i kontynuować wykonywanie interesujących misji.


Cechy gry:

  • Nie nowa, ale wciąż fajna mechanika tego, co się dzieje.
  • Jedna z niewielu darmowych gier z rozszerzoną rzeczywistością
  • Zadania pojawiają się codziennie
  • Ładna grafika
  • Bitwy pierwszoosobowe, które przełamują czwartą ścianę

Wady gry:

  • Do tej pory jest niewielu graczy, co oznacza, że ​​w tej chwili trudno jest z kimś walczyć;
  • Oczywiście reklama i zakupy;
  • Wyobraź sobie, jak to wygląda z boku;)

Konkluzja: gra Reality Clash to dobry pomysł i dobra implementacja, pozostaje tylko graczom, aby to wszystko wybrali, w przeciwnym razie nie ma sensu w tym, co się dzieje.


Reklama

Starcie rzeczywistości dla LG V34

Ocena:

(1)
1★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/24 07:04
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |