Długa rura
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra „ Długa rura” to przyjemna gra zręcznościowa z najprostszym scenariuszem, w której musisz zrobić bardzo długą rurę, porównywalną pod względem wielkości do wysokości słynnych na całym świecie wież lub gór.

Przez krótki czas gracz musi złożyć rurę o określonej długości. Konieczne jest szybkie działanie i skoncentrowanie się na zadaniu w celu prawidłowego połączenia fragmentów. Dzięki idealnej kombinacji możesz uzyskać kombinacje i zdobyć więcej cenionych punktów. Kombi towarzyszy lekkie uwolnienie konfetti, daje smak małego zwycięstwa. W górnej części ekranu możesz zobaczyć, ile punktów musisz zdobyć.

Po każdym poziomie stworzone arcydzieło porównuje się z wysokością różnych przedmiotów, budynków, atrakcji. Na początkowych etapach może to być moneta, książka lub tablet, a następnie deweloperzy oferują porównanie z elementami o większej skali. Pacjent może wyciągnąć rurę do rozmiaru Statuy Wolności, a nawet dotrzeć na szczyt góry.

Jeśli czas upłynie, zanim zostanie skompilowany obiekt z wymaganymi parametrami, specjalny wskaźnik pokaże, jaki procent pracy został wykonany. Następna próba wykonania zadania. Możesz analizować wcześniej popełnione błędy, wdrażać je szybciej i dokładniej.

Charakterystyczne cechy gry Long Tube:

  • wiele różnych poziomów;
  • łatwa i przejrzysta kontrola;
  • zabawne porównania wielkości;
  • niezwykły projekt graficzny;
  • nieograniczone możliwości wzrostu :)

Rury mogą mieć różne kształty, na przykład historia zaczyna się od banalnego cylindra, ale po pierwszym etapie przed odtwarzaczem pojawia się trójkątny kształt, a następnie liczne skomplikowane wielokąty. W procesie wspinaczki zakres kolorów do klejenia elementów znacznie się rozszerza.

Inny programista obdarzył grę Long Tube doskonałą melodią, która poprawia nastrój, a nawet pozostawia lekkie uczucie świętowania. Uwolnienie konfetti w czasie combo lub na końcu poziomu wzmacnia to uczucie. Doskonały zabójca czasu da emocje podniecenia i pozytywne każdemu, kto chce mieć miły i łatwy czas.


Reklama

Pobierz Długa rura 1.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Worldwide Release!
informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2019-04-27 12:21
rozmiar 35.48 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.53★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/24 09:07
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |