Dead Spreading: Idle Game
0 (0)

Dead Spreading: Idle Game

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Dead Spreading: Idle Game to dynamiczny symulator, w którym musisz zabijać zombie, aby zagwarantować bezpieczeństwo nielicznych ocalałych po następnej apokalipsie. Ostrożnie, martwi atakują!

Historia rozgrywa się w pobliżu twojej bazy wojskowej. Zbliżają się do niej grupy zombie, które chcą rozprzestrzenić niebezpiecznego wirusa. Zadaniem gracza jest zastrzelenie chodzących trupów, gdy znajdują się w dużej odległości od wyposażonego terytorium. Dla lepszego przeglądu i ulepszenia strategii działania, możliwe będzie ukończenie budowy różnych budynków, wzmocnienie ochrony bazy. Ponadto dodatkowe budynki będą wygodnie pomieścić żołnierzy, którzy pomagają w niszczeniu wrogów.

Dzięki skutecznemu manewrowaniu, z czasem istnieją opcje wyboru nowych oddziałów o różnych zdolnościach. Im dłużej toczą się bitwy, tym bardziej wojsko jest dostępne podczas bitwy. Grupy zombie stopniowo stają się ogromnymi tłumami, a banalne ostrzał staje się rzadkością dla ochrony. Niezbędne wsparcie przyjdzie z powietrza: helikoptery wojskowe zrzucają bomby, aby zatrzymać wroga.

Po pierwszych udanych strzałach na drodze powstanie ogromna kałuża krwi od zmarłych. Najlepiej byłoby, gdyby wzrastało tylko w kierunku horyzontu, a nie w kierunku podstawy. W końcu im bliżej bazy znajduje się wróg, tym bardziej niebezpieczny jest dla gracza.

Charakterystyczne cechy symulatora:

  • wysoka dynamika wydarzeń;
  • bonusy, ulepszenia broni, nowi żołnierze;
  • ulepszanie budynków;
  • zdolność do symulowania warunków pogodowych;
  • budowanie strategii ochrony twojej bazy.

Wojsko może nie tylko chronić obecną amunicję, ale także zbierać nowe. Jeśli zadania są poprawnie rozłożone w zespole, część będzie mogła zbierać zapasy nawet w okresach wzmożonych ataków wroga. Najważniejsze jest to, aby kibice byli kompetentnie objęci. Specjalne serum wściekłości pozwoli im walczyć bardziej agresywnie, bardziej odważnie przeciwstawić się wrogowi.

Gra otrzymała skromną grafikę, ale jasne efekty specjalne i różnorodne ścieżki dźwiękowe z pewnością przypadną do gustu fanom motywów zombie.


Reklama

Pobierz Dead Spreading: Idle Game 0.21 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Fixed known ad bug.
Improved performance.
informacje ogólne
wersja 0.21 (29)
Data umieszczenia 2019-06-10 17:50
rozmiar 68.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje youlofthk na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/25 07:15
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |