Straszna gra o horrorze z duchami zła
3.3 (6)

Straszna gra o horrorze z duchami zła

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Ghost zła nawiedzony straszny horror to przerażająca akcja, w której musisz użyć niewielkiej szansy na przeżycie, ponieważ nie otrzymasz kolejnego. Duch pragnie krwi, a śmierć jest bardzo bliska. Jak ci się to podoba

Wydarzenia odbywają się w dziwnej rezydencji, gdzie nie powinno być żywej duszy. Paranormalne zjawiska w tym ogromnym domu są codziennością. Czarna magia wznosi się w każdym zakątku budynku, ciemne siły uważają to terytorium za swoje posiadanie. Gracz kontroluje śmiałą postać, która nagle włamała się do domu i teraz musi przetrwać w krwawej atmosferze wśród złych duchów i na wpół martwych ludzi.

Pojawienie się bohatera wywołało oburzenie wśród lokalnego ducha. Teraz jest na piętach i czeka na dogodny moment, by zabić. Trzeba uciekać nie tylko od ducha, wszyscy, których spotyka, życzą nieproszonego gościa śmierci. Takie warunki umożliwiają przetrwanie tylko przez nieustraszonego i silnego ducha. Konieczne jest szybkie i ciche poruszanie się, starając się nie zwracać uwagi na swoją osobę.

Tutaj każdy uważa postać za nieznajomego, ale najgorszym niebezpieczeństwem jest wciąż zły duch. Od niego uciekać do strasznych pokoi z krwawymi plamami, słabo oświetlonymi korytarzami, wąskimi schodami. Inni duchy pod każdym względem pomagają starszemu duchowi pozbyć się ciebie, prawie wszyscy są zainteresowani twoją śmiercią. Po pewnym czasie gracz otrzymuje dodatkową siłę, trochę energii, aby poprawić zdrowie i zdolność do szybszego podejmowania decyzji.

Cechy wyróżniające akcję:

  • wiele poziomów zdarzeń;
  • ulepszanie broni;
  • świetna grafika trójwymiarowa;
  • ponura lokalizacja, z której staje się przerażająca;
  • nagłe zwroty akcji, potrzeba szybkiej reakcji.

Nerwowy nie jest zalecany do testowania gry. Realizm fabuły i szczegółowe lokalizacje w formacie 3D gwarantują poczucie strachu i przerażenia, nawet jeśli nikt nie jest widoczny w promieniu przeglądu. Deweloperowi Magic Wind udało się stworzyć koszmarną atmosferę beznadziejności ze smakiem niepokoju i paniki. Barwy w odcieniach szarości z czerwonymi plamami krwi jeszcze bardziej zagęszczają farbę. Fani gry horroru po prostu to lubią. Spróbuj, jeśli masz nerwy żelazne.


Reklama

Pobierz Straszna gra o horrorze z duchami zła 10.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
New release!
informacje ogólne
wersja 10.1 (101)
Data umieszczenia 2019-04-25 18:03
rozmiar 78.35 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
3.33★ 66.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/27 10:01
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |