Łowca cyber
4.9 (6)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Cyber ​​Hunter to królewska bitwa o Androida, w której jest mnóstwo tego, na co czekałeś i chciałeś, ponieważ na platformach mobilnych prezentowane są najbardziej niedokończone klony i podobne, bardzo rzadkie projekty, ale nie o to chodzi i co dokładnie on wyróżnia - powiemy dalej.

Jednak warto zacząć od wydawcy, w którym tym razem działało studio NetEase Games, które do tej pory rozpoczęło już wiele innych ciekawych projektów, ale jak nam się wydaje, będzie to zwieńczenie ich prac, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że publiczność nie jest wydawca jest już dostępny.


Co często czeka na graczy, którzy poświęcili swój czas na królewski gatunek bitwy? Typowe lokalizacje, czasem zmniejszające się czasem nie, prawdziwi gracze i szalone walki z różnych rodzajów broni, które można znaleźć bezpośrednio na mapie. Nowy produkt ma to wszystko, chociaż nazywanie go nowym nie będzie poprawne, zebrał już ponad milion pobrań, dopóki nie został wydany w niektórych krajach, gdzie dostęp do niego był otwarty, zanim gra została zaprezentowana światu, ale teraz jest dostępna dla wszystkich. Aby być różni i wyprzedzać konkurencję, programiści w naszym przypadku naprawdę próbowali, dodając dużo transportu do gry, która nie ogranicza się do poruszania się po solidnej powierzchni, są też latające, a nawet pływające opcje! Ale nawet w tym przypadku żetony się nie kończą, ponieważ w trakcie gry będziesz mógł otrzymywać specjalną energię, wydatki, które możesz zbudować na obronę, zarządzać dronami do nadzoru i robić o wiele ciekawsze rzeczy, które zalecamy wypróbować samodzielnie.


Cechy gry:

  • Wiele postaci i możliwości ich dostosowania
  • Miłośnicy wyrafinowanej taktyki są gdzie się zwrócić
  • Nawiguj drogą lądową, wodną lub powietrzną
  • Użyj specjalnej energii, aby stworzyć coś nowego.
  • Znajdź unikalne bronie w otwartym świecie
  • W grze nadal nie ma reklam!

Wady gry:

  • Bez mikrotransakcji takie projekty nie przetrwają, więc są obecne.

Konkluzja: gra Cyber ​​Hunter była najlepsza, to nie tylko królewska bitwa, to prawdziwa piaskownica, w której chcesz spędzić czas, a tego chcesz, ponieważ grę można pobrać za darmo.


Reklama

Pobierz Łowca cyber 0.100.395 dla LG V34

Nowości w tej wersji
New Version Features
Chaos Arrives at CS7 Season—Havoc League
Be a cyborg mercenary at the city of night! Havoc League, the new season is launched with new season pass background. The secrets of Havoc League is waiting for wanderers to discover! Complete the season pass quests and get special Wukong and Nezha theme Fashions, and special rewards like Wukong theme Avatar.
New Faction Map Debut—Sky Garden
informacje ogólne
wersja 0.100.395 (100395)
Data umieszczenia 2021-02-06 21:31
rozmiar 92.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

ACCESS_GPS

ACCESS_GPS

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
4.89★ 97.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/28 07:10
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |