Truck Trials 2.5: Free Range 4x4
0 (0)

Truck Trials 2.5: Free Range 4x4

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Truck Trials 2.5: Free Range 4 × 4 to wyścigi terenowe dla Androida, choć nie jest to najbardziej klasyczny przedstawiciel tego gatunku, ale nadal. Nie nazywalibyśmy tego nawet wyścigami, ale wciąż musimy się tu spieszyć, ponieważ większość wyścigów będzie prowadzona przez jakiś czas.

Przygotowaliśmy grę w studiu Hondune Games, którego nie wiesz na pewno dzięki pojazdom terenowym, ale udało się przyciągnąć ponad milion graczy za pomocą modeli sterowanych radiowo, o które jest zainteresowana dobra gra w profilu wydawcy - możesz szukać.


Jeśli się nad tym zastanowić, najpopularniejsze gry o SUV-ach ścigają się w linii prostej, podobnie jak w przypadku zwykłych modeli, a przy udziale potężnych pojazdów terenowych z ogromnymi kołami nie bierzemy gier na konsole i komputery PC, jest o wiele więcej możliwości. Inne gry z SUV-ami to pseudo-symulatory, w których możesz dostarczyć ładunek lub po prostu poruszać się w trudnym terenie, ale tutaj próbowałeś połączyć wszystkie te punkty i okazało się to całkiem nieźle, a nawet interesujące. Grafika w grze jest dość prosta, ale jest dobrze narysowana, trudno będzie znaleźć błąd, ale co właściwie nie oszczędzało sił, tak samo jest z fizyką, na której zbudowana jest gra. Wiele trudnych przeszkód, które potwierdzą nasze stwierdzenie przez bardzo długi czas, ponieważ tutaj otrzymasz najbardziej kompletny off-road, który można znaleźć w szczerym polu lub na stanowiskach testowych niektórych producentów ...


Cechy gry:

  • Niesamowita fizyka, która stała się podstawą gry
  • Ponad 60 poziomów, większość z nich jest trudna.
  • 15 samochodów, niewiele, ale wystarczająco
  • Kilka trybów gry, są takie, w których nie możesz się spieszyć
  • Każdy samochód można ulepszyć.

Wady gry:

  • Mikrotransakcje i reklama pozwalają żyć projektowi, pozostając jednocześnie wolnym.

Konkluzja: jeśli dynamika nie przemawia do Ciebie, a także szybkich samochodów sportowych, a twoja off-road to wszystko, to gra Truck Trials 2.5: Free Range 4 × 4 jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.


Reklama

Pobierz Truck Trials 2.5: Free Range 4x4 1.32 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Improved multi touch response for controls. Added ability to slide between buttons
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.32 (26)
Data umieszczenia 2019-05-15 19:20
rozmiar 91.59 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/28 09:15
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |