Alien Attack: ucieczka statku kosmicznego
0 (0)

Alien Attack: ucieczka statku kosmicznego

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Alien Attack: ucieczka ze statku kosmicznego to gra akcji dla Androida oparta na typowym temacie science fiction, a mianowicie samotnym statku kosmicznym, który został zaatakowany przez kosmitów. Jesteś jednym lub jedynym ocalałym - nie tak ważnym, takie rzeczy od dawna są znane i bardzo interesujące dla graczy na całym świecie, z których korzystali deweloperzy.

Przygotowaliśmy grę w studiu Metal Heart Games, na którym w tej chwili są tylko trzy projekty i wszystkie pojawiły się niedawno i są bardzo podobne, ponieważ są one oczywiście tworzone na tym samym silniku, a nawet platformie, różnią się tylko lokalizacjami i wydarzeniami, podobnie jak pozostałe dwa projekt o zombie i innych potworach, więc technicznie, jeśli walka z kosmitami cię nie interesuje, możesz zobaczyć inne projekty, dostać to samo, ale w innej wariacji.


Fabuła gry stała się dość typowa - obca istota włamała się na statek i zabiła wszystkich oprócz twojej postaci, która w zasadzie nie jest żołnierzem, chociaż ma pewne szkolenie bojowe. Wyślij statek do domu nie jest możliwy i czy warto? W rezultacie musisz poradzić sobie z tym, co się dzieje, aby przetrwać i ocalić miliony innych ludzi lub całej ludzkości! W każdym razie ten format jest zbyt przypominający grę Dead Space, która stała się niemal kultowa w tym gatunku, tylko unikatowy oryginał, w którym twórcy najwyraźniej czerpali inspirację, nie mogli się zbliżyć i kilometr ... za mało szczegółów, opracowanie statku, postać , potwory ... Oczywiście, trudno chcieć więcej od grania na platformie mobilnej, ale to jest właśnie zasada jej rozwoju, a widzisz, w ostatnich latach różnica w stosunku do komputerów PC lub konsol została znacznie zmniejszona ...


Cechy gry:

  • Gra jest dość przerażająca, wręcz okropna.
  • Fantazja, wykonana przez kanony gatunku
  • Dobra grafika 3D
  • Brak mikrotransakcji!

Wady gry:

  • Tylko format dotarł do kanonu gatunku
  • Jest reklama

Konkluzja: gra Alien Attack: ucieczka statku kosmicznego otrzymała całkiem niezłą i kanoniczną fabułę, której twórcy nie wdrożyli w 100%, co oczywiście jest wstydem, ale uwzględnimy fakt, że gra jest darmowa i na platformie mobilnej.


Reklama

Pobierz Alien Attack: ucieczka statku kosmicznego 1.2 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.2 (4)
Data umieszczenia 2019-08-16 16:19
rozmiar 90.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/29 07:51
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |