Drzwi i pokoje
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Doors Rooms to ciekawy projekt przygodowy, w którym należy szukać sposobów odblokowania zamków w pokojach, aby uciec ... na następny poziom. Wielu fanów gatunku zna ten format pod nagłówkiem „Escape”, podczas gdy gra nie odbiega od kanonów tego gatunku.

Gracz jest zamknięty w czterech ścianach, na każdym poziomie wnętrze pokoju ma swój specjalny styl. Wszystkie obiekty wokół mogą służyć jako wskazówki, pomocnicy, ale należy pamiętać, że pomoc jest również fałszywa. Tutaj warto przyjrzeć się bliżej elementom wnętrza, analizować, szukać połączeń logicznych, a nawet irracjonalnego komponentu.

Programista Gameday Inc. umiejętnie łączyć kilka rodzajów zadań, do oddzielenia, które będą potrzebne tandem inteligencji z intuicją. Nawet wśród dźwięków pozaekranowych można rozpoznać przydatne informacje, chociaż są one zaszyfrowane w tle, dlatego zaleca się grać ze słuchawkami.

Znalezione przedmioty wywołują zarówno radość, jak i podejrzenia. Zaufanie do czegoś natychmiast nie jest warte, nawet prostokąt, który wizualnie przypomina drzwi, może stać się banalną pułapką, pustą i nierozsądną nadzieją na wyzwolenie. Poszukiwanie łatwych sposobów to strata czasu i nerwów, które po kilku poziomach są jak liny. Zwiększona uwaga będzie wiernym towarzyszem dla gracza. Konieczne jest szczegółowe zbadanie każdego elementu, czasami łącząc kilka obiektów w określonej kolejności, aby odkryć tajemnicę wyjścia z następnej zamkniętej przestrzeni.

Charakterystyczne cechy drzwi i pokoi:

  • wiele różnych lokalizacji;
  • podpowiedzi wśród dźwięków tła;
  • wysokie prawdopodobieństwo podążania złym torem;
  • Grafika 3D jest typowa dla tego gatunku;
  • mieszanka logicznych i kreatywnych zadań.

Gra cieszy się dużą ilością testów i zagadek, nie stanie się nudna podczas przejścia poziomów. Łatwe zarządzanie pozwala skoncentrować się na znalezieniu pożądanego wyjścia i nie rozpraszać się drobnymi szczegółami. Aby uzyskać eleganckie rozwiązania, możesz zdobyć więcej punktów w przyszłości, aby zwiększyć możliwości bohatera. Projekt jest polecany wszystkim, którzy chcą wziąć udział w super poszukiwaniu, trenować mózg i szósty zmysł, bawić się i spędzać czas. Nie boisz się uwięzienia?)


Reklama

Pobierz Drzwi i pokoje 1.1.3 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.1.3 (14)
Data umieszczenia 2019-10-22 16:02
rozmiar 41.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/30 09:14
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |