The Last Maverick - Survival
4.9 (4)

The Last Maverick - Survival

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra The Last Maverick - Survival to symulator przetrwania na wyspie, na której czekają na ciebie wrogowie, dzikie zwierzęta i wiele zadań, na przykład poszukujących zasobów i jedzenia. Ale powiemy o tym bardziej szczegółowo później, ale najpierw zobaczymy, kto przygotował tę grę i strzelił ją do mas.

Wydawcą było studio PRIDEGAMESSTUDIO OU PLC, na którego koncie jest już gra, która zdołała odwiedzić naszą stronę, a nawet kilka innych gier przetrwania, z których jedna była w stanie zebrać ponad 10 milionów pobrań, co jest całkiem niezłym wynikiem. Logiczne byłoby założenie, że nowość stanie się czymś w rodzaju kontynuacji lub nawet świeżej, „pompowanej” wersji poprzedniej gry, ale nie, programiści poszli inną drogą ...


Natychmiast warto zauważyć, że poprzednie hity pochodziły z perspektywy pierwszej osoby, a tutaj masz widok z trzeciej i zasadniczo tej samej historii. Raczej jego nieobecność. Tak, wyspa, tak, zasoby, ale statek wygląda dość typowo i do głębi tego samego świata Minecraft jest bardzo daleko. Broń wciąż zużywa się z nierealną szybkością, nadal można nosić w plecaku materiały do ​​budowy całego domu, a buduje się ją bez narzędzia, a nawet powiedzieć coś o biomie, którym się okazało - dość dziwnym, ponieważ są przeciwnicy w postaci Aborygenów. spokojnie stań obok dzikich zwierząt, dopóki cię nie zobaczą ...

Niemniej jednak, aby wywołać grę, zły język nie zmieni się, ponieważ jest w stanie opóźnić cię na długi czas i nie ma żadnych pytań do projektu wizualnego, ale nie ma wystarczającej liczby zadań, które mogłyby przesunąć komponent fabuły do ​​przodu, a więc podobnie jak piaskownica ale to raczej nudne, co jest raczej subiektywnym osądem.


Cechy gry:

  • Zbierz zasoby i jedzenie, aby przetrwać na wyspie
  • Zbuduj swój dom i rozpal ogień
  • Poznaj środowisko i znajdź wiele przydatnych rzeczy.
  • Świetna grafika z widokiem trzeciej osoby.
  • Rozwinięte rzemiosło
  • Gra jest całkowicie darmowa

Wady gry:

  • Reklama i zakupy na ich miejscu, jak zwykle
  • Nie znajdziesz tu niczego zasadniczo nowego.

Konkluzja: gra The Last Maverick - Survival jest pewnym reprezentantem gatunku, który raczej nie próbuje przesuwać go do przodu, ale po prostu utrzymuje zainteresowanie nim, co ogólnie można zaspokoić w tej grze.


Reklama

Pobierz The Last Maverick - Survival 3.175 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Minor bugfixes and performance optimization.
informacje ogólne
wersja 3.175 (42)
Data umieszczenia 2019-09-25 19:31
rozmiar 91.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/02 07:14
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |